Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Taloushallintojärjestelmän (FMS) päivityksen kehitys- ja tukipalvelujen tarjoaminen

Avoin
Määräaika
28 päivää jäljellä
28. syyskuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
BIM 2026-09
Arvo
€475,000
Sijainti
IE061, Ireland
Julkaistu
24. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

10. elokuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

21. syyskuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

28. syyskuuta 2026

Budjetti
€475,000
Kesto
24 kuukautta
Sijainti
IE061
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Bord Iascaigh Mhara (BIM) are inviting tenders for the implementation of an upgrade to cloud-based Microsoft Dynamics Business Central – Financial Management System from Microsoft Dynamics NAV 2018. The services to be provided under this contract are as follows: A cloud-based Microsoft Dynamics 365 Business Central – Financial Management, with the necessary customisations and integrations to meet the requirements outlined in Appendix 1. Yr1: Full system upgrade delivery, process flow / operation

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

9 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

1. CPD - Upgrade to the Finance Management System (FMS) (BIM 2026-09).pdfPDF
1. CPD - Upgrade to the Finance Management Sy...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

1. CPD - Upgrade to the Finance Management System (FMS) (BIM 2026-09) - UPDATED....PDF
1. CPD - Upgrade to the Finance Management Sy...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2. Appendix 1.1 (Requirements) - Upgrade to the Finance Management System (FMS) ...XLS
2. Appendix 1.1 (Requirements) - Upgrade to t...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2. Appendix 1.1 (Requirements) - Upgrade to the Finance Management System (FMS) ...XLS
2. Appendix 1.1 (Requirements) - Upgrade to t...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

3. Appendix 2 (PQQ) - Upgrade to the Finance Management System (FMS) (BIM 2026-0...DOC
3. Appendix 2 (PQQ) - Upgrade to the Finance ...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

3. Appendix 2 (PQQ) - Upgrade to the Finance Management System (FMS) (BIM 2026-0...DOC
3. Appendix 2 (PQQ) - Upgrade to the Finance ...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

4. ESPD Request (BIM 2026-09).docxDOC
4. ESPD Request (BIM 2026-09).docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Contract Notice PDFPDF
8799836_contract_notice.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

CFT 8799836 - Queries and responses document v1.pdfPDF
CFT 8799836 - Queries and responses document ...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin