Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

57/52/4/25/173 - L162 Namur-Sterpenich L166 Y Neffe-Bertrix L43 Y Aguesses-Marloie: Eri asennusten turvaaminen aitojen ja esteiden avulla.

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
9. heinäkuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
5752425173
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
BE344, Belgium
Julkaistu
26. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

9. kesäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

2. heinäkuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

9. heinäkuuta 2026

Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
5 kuukautta
Sijainti
BE344
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Tämä tarjous on puitesopimus töistä. Yrityksen tehtävänä on töiden suorittaminen, kuten määritelty liitteenä olevassa määrälaskelmassa ja viitehankinnan eri asiakirjoissa. Se sisältää pääasiassa: - aitojen asentamisen ja vanhojen aitojen purkamisen; - porttien asentamisen; - aitojen ja porttien korjaamisen; Puitesopimuksen enimmäisarvo on joka tapauksessa parhaan tarjouksen kokonaissumma hankintavaiheessa.

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

6 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

5752425173 Cahier spécial des charges.pdfPDF
5752425173 Cahier spécial des charges.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

5752425173 Formulaire d'offre.docxDOC
5752425173 Formulaire d'offre.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

5752425173 Métré.xlsXLS
5752425173 Métré.xls

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

5752425173 Plan CSR.xlsxXLS
5752425173 Plan CSR.xlsx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

5752425173 PSSa.pdfPDF
5752425173 PSSa.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin