Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

T.038.2026 Tarjouspyyntö kaksipäiväisestä tiimivalmennuksesta An Garda Síochána ylemmälle johdolle / johtoryhmille

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
28. heinäkuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
T.038.2026
Arvo
€65,000
Sijainti
IE, Ireland
Julkaistu
25. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

22. kesäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

21. heinäkuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

28. heinäkuuta 2026

Budjetti
€65,000
Kesto
60 kuukautta
Sijainti
IE
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

In summary, the Services comprise: Two Day Team Coaching Intervention for Senior Leadership/Management Teams in An Garda Síochána.

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

6 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Contract Notice PDFPDF
8478096_contract_notice.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

espdRequest-8478096.pdfPDF
espdRequest-8478096.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

T.038.2026 Attachment 1_TRD LMD - Two Day Team Senior Leadership-Management Coac...DOC
T.038.2026 Attachment 1_TRD LMD - Two Day Tea...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

T.038.2026_Attachment 2-Pricing Schedule - Two Day Team Senior Leadership-Manage...XLS
T.038.2026_Attachment 2-Pricing Schedule - Tw...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

T.038.2026 RFT_LMD - Two Day Team Senior Leadership-Management Coaching for AGS....PDF
T.038.2026 RFT_LMD - Two Day Team Senior Lead...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

TPRM Information Security Lite Questionnaire v3.0.xlsxXLS
TPRM Information Security Lite Questionnaire ...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin