Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Dynaamisen hankintajärjestelmän perustaminen maatalousajoneuvoille, maanrakennus-, puutarha- ja puistokoneille sekä niihin liittyville laitteille Yuverta

Avoin
Määräaika
1369 päivää jäljellä
1. kesäkuuta 2030
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
520050
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
Netherlands
Julkaistu
24. elokuuta 2026
Organisaatio
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

27. maaliskuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

25. toukokuuta 2030

Tarjousten jättämisen määräaika

1. kesäkuuta 2030

Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
Ei määritelty
Sijainti
Netherlands
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Yuverta tarvitsee säännöllisesti uusia ja käytettyjä suuria laitteita (traktorit, maanrakennuskoneet jne.), mutta myös perävaunuja, kuljetuslaitteita, puutarha- ja puistokoneita jne. Yuverta pyrkii vastaamaan tähän tarpeeseen perustamalla DAS:n. DAS edistää yksinkertaista ja selkeää hankintasopimusten myöntämismenetelmää määritellyllä alueella. Hankinta aloitetaan traktorien kategoriasta (mukaan lukien vaihdettavat työkalut
EU-rahoitteinen

Suorita riskianalyysi

Tunnista mahdolliset riskit, epäjohdonmukaisuudet ja varoitusmerkit kaikista tarjousasiakirjoista. Saat yksityiskohtaisen riskiraportin, jossa on vakavuustasot ja lievennyssuositukset.

Kirjaudu sisään

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • EU funding compliance required

Asiakirjat

2 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

TN520050 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardreg...DOC
TN520050 - EF16 Aankondiging van een opdracht... -- 203.6 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Toelatingsleidraad DAS Landbouwvoertuigen Yuverta 26032026DOC
Toelatingsleidraad DAS Landbouwvoertuigen Yuv... -- 1.4 MB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin