Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Sähkökäyttöisen huuhteluauton toimitus ja huolto Brysselin lentokentällä

Avoin
Määräaika
13 päivää jäljellä
14. syyskuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
BAC/2025/084
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
BE241, Belgium
Julkaistu
25. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

14. elokuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

7. syyskuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

14. syyskuuta 2026

Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
180 kuukautta
Sijainti
BE241
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

De flushing truck is een essentieel voertuig voor de exploitatie en het onderhoud van de fuel farm te Brussels Airport Company. Het wordt gebruikt voor specifieke onderhoudsactiviteiten die noodzakelijk zijn voor de conforme en veilige werking van zowel de fuel farm als het hydrantennetwerk, waaronder: • Het verwijderen van water en sedimenten dewelke zich verzamelen op de lage punten van het hydrantennetwerk; • Het ontluchten van de hoge punten van het hydrantennetwerk (om opgesloten luchtbelle

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

2 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

UEA_Flushing truck_BAC-2025-084.docxDOC
UEA_Flushing truck_BAC-2025-084.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin