Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Projekti Urheilu- ja virkistyskeskus Antunovac - Urheilu- ja virkistyskeskus Antunovacin rakentaminen ja varustelu sekä maisemointi

Avoin
Määräaika
8 päivää jäljellä
11. syyskuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
15/26-1
Arvo
€1,537,153
Sijainti
Osijek-Baranja County, Croatia
Julkaistu
27. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

1. elokuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

4. syyskuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

11. syyskuuta 2026

Budjetti
€1,537,153
Kesto
Ei määritelty
Sijainti
Osijek-Baranja County
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Projekt Sportsko-rekreativni centar Antunovac - Izgradnja i opremanje te hortikulturno uređenje Sportsko-rekreativnog centra Antunovac

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

7 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Prijedlog ugovoraDOC
2_Prijedlog Ugovora o javnoj nabavi_FINAL.doc... -- 144.0 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Tehničke specifikacijeZIP
2_Projektno-tehnička dokumentacija_DIO 1.zip -- 28.7 MB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Tehničke specifikacijeZIP
2_Projektno-tehnička dokumentacija_DIO 2.zip -- 16.3 MB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Tehničke specifikacijeZIP
2_Projektno-tehnička dokumentacija_DIO 3.zip -- 14.1 MB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Tehničke specifikacijeDOC
2_Tehničke specifikacije.docx -- 670.1 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Tehničke specifikacijePDF
4_ANTUNOVAC SHEME STOLARIJE.pdf -- 5.2 MB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

TroškovnikXLS
8_Troskovnik_izmjena II.xlsx -- 215.5 KB

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin