Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Sähköajoneuvojen ja latausasemien toimitus Voion kunnan sähköisen liikenteen kehittämiseksi

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
25. elokuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
26PROC019456719
Arvo
€451,400
Sijainti
EL531, Greece
Julkaistu
26. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

16. heinäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

18. elokuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

25. elokuuta 2026

Budjetti
€451,400
Kesto
6 kuukautta
Sijainti
EL531
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια: 4 ηλεκτροκίνητων επιβατικών οχημάτων πέντε θέσεων, 1 ηλεκτροκίνητου Mini Van Ειδικού σκοπού επτά θέσεων, 3 ηλεκτροκίνητων μονοκάμπινων φορτηγών τύπου Pick up, 1 ηλεκτροκίνητου διπλοκάμπινου φορτηγού τύπου Pick up, 3 ηλεκτροκίνητων van κλειστού τύπου, 1 ηλεκτροκίνητου Mini Van Ειδικού σκοπού εννέα θέσεων και πέντε (05) ταχυφορτιστών (2*11Kw).

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

2 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Πλατφόρμα υποβολής προσφορώνDOC

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Προκήρυξη 26PROC019456719 (PDF)PDF
26PROC019456719.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin