Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

„Ammatillisten työpajojen ja koulutusten toteuttaminen Elblągin Jadwiga Romanowskan ammattikorkeakoulun opiskelijoille, jaettuna 6 osaan”

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
17. elokuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Palvelut
Viite
2026/BZP 00370030/01
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
Warmińsko-Mazurskie, Puola
Julkaistu
26. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

30. heinäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

10. elokuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

17. elokuuta 2026

VoittotodennäköisyysPRO
🔒
Päivitä Professional-tasolle
Näe arvioitu voittotodennäköisyytesi historiallisen datan perusteella.
Päivitä ammattilaiseksi →
Toimialan näkemyksetPRO
🔒
Avaa toimialan näkemykset
Näe keskimääräiset voittajahinnat, kilpailutasot ja markkinatrendit.
Päivitä ammattilaiseksi →
Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
Ei määritelty
Sijainti
Warmińsko-Mazurskie
Tyyppi
Palvelut
Markkinoiden vertailu
Keskim. voittajahinta
€71,802
Keskim. tarjoukset
0.4
Kilpailu
Matala
PK-yritys voittajat
53%
6,312 analysoitua tarjouskilpailua

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

„Realizacja warsztatów i szkoleń zawodowych dla słuchaczy Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu, z podziałem na 6 części”

Suorita riskianalyysi

Tunnista mahdolliset riskit, epäjohdonmukaisuudet ja varoitusmerkit kaikista tarjousasiakirjoista. Saat yksityiskohtaisen riskiraportin, jossa on vakavuustasot ja lievennyssuositukset.

Kirjaudu sisään

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

15 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Notice PDFPDF
08deee1e-7040-8254-ebd1-6500018474fe.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Ogłoszenie o zamówieniu.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

SWZ.pdfPDF
SWZ.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

SWZ.pdfPDF
SWZ.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

załącznik nr 1 do umowy.docxDOC
załącznik nr 1 do umowy.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

zał. nr 10 do SWZ - Projekt Umowy dla cz.od 2 do 6.docxDOC
zał. nr 10 do SWZ - Projekt Umowy dla cz.od 2...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

zał. nr 1 do SWZ formularz ofertowy.docDOC
zał. nr 1 do SWZ formularz ofertowy.doc

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

zał. nr 2 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia (5).docxDOC
zał. nr 2 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia (...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

zał. nr 3 do SWZ Oświadczenie.docDOC
zał. nr 3 do SWZ Oświadczenie.doc

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

zał. nr 4 do SWZ Zobowiązanie podmiotu.docDOC
zał. nr 4 do SWZ Zobowiązanie podmiotu.doc

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

zał. nr 5 do SWZ oświadczenie wykonawców.docDOC
zał. nr 5 do SWZ oświadczenie wykonawców.doc

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

zał. nr 6 do SWZ oświadczenie dot. grupy kapitałowej.docDOC
zał. nr 6 do SWZ oświadczenie dot. grupy kapi...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

zał. nr 7 do SWZ Wykaz osób.docxDOC
zał. nr 7 do SWZ Wykaz osób.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

zał. nr 8 do SWZ oświadczenie o aktualności infromacji.docDOC
zał. nr 8 do SWZ oświadczenie o aktualności i...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

zał. nr 9 do SWZ - Projekt Umowy dla cz.1.docxDOC
zał. nr 9 do SWZ - Projekt Umowy dla cz.1.doc...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin