Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Tarjouspyyntö kylmien lounaiden toimittamisesta kouluruokailujärjestelmän mukaisesti Cloonfad National Schooliin 15557K

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
25. elokuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
CL;15557K;0826
Arvo
€110,160
Sijainti
IE042, Ireland
Julkaistu
26. elokuuta 2026
Organisaatio
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

4. elokuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

18. elokuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

25. elokuuta 2026

Budjetti
€110,160
Kesto
36 kuukautta
Sijainti
IE042
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

The Board of Management of Cloonfad National School 15557K is seeking proposals for the provision of Cold Lunches under the School Meals Scheme through the Department of Social Protection (DSP) and is dependent on the level of DSP funding approved for each academic year. The School intends to facilitate the availability of this service each day of the school year for 120 students. The school calendar will be furnished to the Successful Tenderer at the start of each academic year.

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

3 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Contract Notice PDFPDF
8781285_contract_notice.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

CFT-Cold-Lunch-Club-Cloonfad National School 15557K.docxDOC
CFT-Cold-Lunch-Club-Cloonfad National School ...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

TRD-Cold-Lunch-Club-Cloonfad National School 15557K.docxDOC
TRD-Cold-Lunch-Club-Cloonfad National School ...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin