Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Tarjouspyyntö monen osapuolen puitesopimukseen nimittämiseksi kaupunkisuunnittelun ja infrastruktuurisuunnittelun (UDIP) (Pro382) palvelujen tarjoamiseksi

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
10. heinäkuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
PRO382
Arvo
€25,000,000
Sijainti
IE, Ireland
Julkaistu
25. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

11. toukokuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

3. heinäkuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

10. heinäkuuta 2026

Budjetti
€25,000,000
Kesto
60 kuukautta
Sijainti
IE
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

The Land Development Agency (LDA) (the “Contracting Authority”) invites tenders (“Tenders”) from economic operators (“Tenderers”) for appointment to a multi-supplier framework agreement (the “Framework Agreement”) for the provision of the services as described in Part 3 of this Request for Tender (the “RFT”). In order to access the Framework, tenderers are required to prepare a bid in respect to a live LDA project. Full details and scope of services are set out in Appendix 6. The framework will

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

3 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Contract Notice PDFPDF
8032763_contract_notice.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Appendix 1 - UDIP_RFT Applicant Submission Document.docxDOC
Appendix 1 - UDIP_RFT Applicant Submission Do...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Pro382 FWA Tender Pack.zipZIP
Pro382 FWA Tender Pack.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin