Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Aurinkosähköjärjestelmän rakentaminen ja asentaminen teräsrakenteelle „Kujawianka” piirin urheiluhallin rakennukseen - III Kuningatar Jadwigan mukaan nimetty yleissivistävä lukio Inowrocławissa.

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
19. elokuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Tarvikkeet
Viite
2026/BZP 00378904/01
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
Kujawsko-Pomorskie, Puola
Julkaistu
26. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

5. elokuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

12. elokuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

19. elokuuta 2026

VoittotodennäköisyysPRO
🔒
Päivitä Professional-tasolle
Näe arvioitu voittotodennäköisyytesi historiallisen datan perusteella.
Päivitä ammattilaiseksi →
Toimialan näkemyksetPRO
🔒
Avaa toimialan näkemykset
Näe keskimääräiset voittajahinnat, kilpailutasot ja markkinatrendit.
Päivitä ammattilaiseksi →
Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
Ei määritelty
Sijainti
Kujawsko-Pomorskie
Tyyppi
Tarvikkeet
Markkinoiden vertailu
Keskim. voittajahinta
€1,487,473
Keskim. tarjoukset
0.9
Kilpailu
Matala
PK-yritys voittajat
87%
16,277 analysoitua tarjouskilpailua

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Wykonanie i montaż instalacji fotowoltaicznej na konstrukcji stalowej przy budynku Powiatowej Hali Sportowej „Kujawianka” - III Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu.

Suorita riskianalyysi

Tunnista mahdolliset riskit, epäjohdonmukaisuudet ja varoitusmerkit kaikista tarjousasiakirjoista. Saat yksityiskohtaisen riskiraportin, jossa on vakavuustasot ja lievennyssuositukset.

Kirjaudu sisään

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

13 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Notice PDFPDF
08def2df-5994-6ca8-962b-12000183c780.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

ogłoszenie o zamówieniu 05.08.2026.pdfPDF
ogłoszenie o zamówieniu 05.08.2026.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Projekt techniczny III LO Inowrocław.pdfPDF
Projekt techniczny III LO Inowrocław.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Specyfikacja Warunków Zamówienia III LO.pdfPDF
Specyfikacja Warunków Zamówienia III LO.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

zał. nr 1 do SWZ - wzór oferty.docxDOC
zał. nr 1 do SWZ - wzór oferty.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

zał. nr 2 do SWZ - oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.docxDOC
zał. nr 2 do SWZ - oświadczenie o niepodlegan...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

zał. nr 3 do SWZ - wykaz części zamówienia.docxDOC
zał. nr 3 do SWZ - wykaz części zamówienia.do...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

zał. nr 4 do SWZ - zobowiązanie podmiotów trzecich.docxDOC
zał. nr 4 do SWZ - zobowiązanie podmiotów trz...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

zał. nr 5 do SWZ-umowa do przetargu III LO.docxDOC
zał. nr 5 do SWZ-umowa do przetargu III LO.do...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

zał. nr 6 - oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie.docxDOC
zał. nr 6 - oświadczenie Wykonawców wspólnie ...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

zał. nr 7 do SWZ - wykaz osób.docxDOC
zał. nr 7 do SWZ - wykaz osób.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

zał. nr 8 do SWZ - wykaz dostaw.docxDOC
zał. nr 8 do SWZ - wykaz dostaw.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Zał. nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.pdfPDF
Zał. nr 9 - Szczegółowy opis przedmiotu zamów...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin