Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Ulkoisten seinien kunnostus (vedeneristys - paineellinen linjainjektointi) ZUŠ-rakennuksessa osoitteessa Jarkovského katu nro 47, 48, 49 Heřmanův Městec

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
7. elokuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
N006/26/V00024243
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
CZ053, Czechia
Julkaistu
26. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

30. heinäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

31. heinäkuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

7. elokuuta 2026

Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
Ei määritelty
Sijainti
CZ053
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

Předmětem zakázky je odvlhčení stavby pomocí liniové infuzní clony dle technologického postupu uvedeného v dokumentu „Technologie a postup prací – materiálové složení“ vypracovaného společností Korlen s.r.o., který je součástí zadávací dokumentace.

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

10 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

10) foto před zateplením.zipZIP
10) foto před zateplením.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

11) rozpočet - tlaková injektáž - liniová.xlsxXLS
11) rozpočet - tlaková injektáž - liniová...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

12) návrh smlouvy o dílo.docxDOC
12) návrh smlouvy o dílo.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

1) S - Výzva k podání nabídky a zadávací dokumentace.pdfPDF
1) S - Výzva k podání nabídky a zadávací doku...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2) krycí list.docxDOC
2) krycí list.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

3) čestné prohlášení - základní způsobilost.docxDOC
3) čestné prohlášení - základní způsobilost.d...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

4) čestné prohlášení - profesní způsobilost.docxDOC
4) čestné prohlášení - profesní způsobilost.d...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

5) čestné prohlášení - technická kvalifikace.docxDOC
5) čestné prohlášení - technická kvalifikace....

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

6) Technologie a postup prací - materiálové složení - ZUŠ Heřmanův Městec-lin cl...PDF
6) Technologie a postup prací - materiálové s...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

7) situace - injektované zdi.jpgIMG
7) situace - injektované zdi.jpg

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin