Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Ehdotus uusien toimistojen purkamisesta ja rakentamisesta Belmont Parkiin Corlannille

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
10. heinäkuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
8303268
Arvo
€200,000
Sijainti
IE05, Ireland
Julkaistu
24. elokuuta 2026
Organisaatio
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

5. kesäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

3. heinäkuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

10. heinäkuuta 2026

Budjetti
€200,000
Kesto
6 kuukautta
Sijainti
IE05
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

The works consist of demolition of existing single storey masonry built building used for storage, rebuilding as new offices, and including new parking spaces adjacent.

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

4 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Contract Notice PDFPDF
8303268_contract_notice.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Drawings 1 to 6.zipZIP
Drawings 1 to 6.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Drawings 7 to 12.zipZIP
Drawings 7 to 12.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Files for Tender.zipZIP
Files for Tender.zip

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin