Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Tarjouspyyntö kuumien aterioiden toimittamisesta kouluruokailuohjelman mukaisesti S N Treasa Naofa 17510R:lle

Suljettu

Jättömääräaika on umpeutunut

Tämän tarjouskilpailun jättömääräaika on umpeutunut, eikä se enää ota vastaan hakemuksia. Alla olevat tiedot säilytetään viitteellisinä.

Selaa aktiivisia tarjouskilpailuja
Määräaika
Päättynyt
18. elokuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
HM;17510R;0726
Arvo
€185,203
Sijainti
IE052, Ireland
Julkaistu
26. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

28. heinäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

11. elokuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

18. elokuuta 2026

Budjetti
€185,203
Kesto
36 kuukautta
Sijainti
IE052
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

The Board of Management of S N Treasa Naofa 17510R is seeking proposals for the provision of Hot Meals under the School Meals Scheme through the Department of Social Protection (DSP) and is dependent on the level of DSP funding approved for each academic year. The School intends to facilitate the availability of this service each day of the school year for 106 students. The school calendar will be furnished to the Successful Tenderer at the start of each academic year.

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

3 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Contract Notice PDFPDF
8738547_contract_notice.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

CFT - Hot Meals - SN Treasa Naofa 17510R.docxDOC
CFT - Hot Meals - SN Treasa Naofa 17510R.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

TRD - Hot Meals - SN Treasa Naofa 17510R.docxDOC
TRD - Hot Meals - SN Treasa Naofa 17510R.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin