Tarvitsetko tarjousasiantuntijan apua? Katso tarjousten valmistelupalvelumme
Tarjouskilpailut

Osallistuminen markkinakonsultaatioon BRUXELLES-MIDI-asemalla, konsepti "F&B koko päivän"

Avoin
Määräaika
25 päivää jäljellä
25. syyskuuta 2026
Sopimuksen tiedot
Kategoria
Muu
Viite
CM019BU2026 - 0012828
Arvo
Ei ilmoitettu
Sijainti
BE100, Belgium
Julkaistu
24. elokuuta 2026
CPV-koodi
Projektin aikataulu

Tarjouskilpailu julkaistu

3. heinäkuuta 2026

Kysymysten jättämisen määräaika

18. syyskuuta 2026

Tarjousten jättämisen määräaika

25. syyskuuta 2026

Budjetti
Ei ilmoitettu
Kesto
96 kuukautta
Sijainti
BE100
Tyyppi
Muu

Alkuperäinen tarjouskilpailun kuvaus

La SNCB est à la recherche d’un candidat-concessionnaire pour l’exploitation d’un concept All Day Long Premium au sein de la gare de Bruxelles-Midi. Le concept attendu est celui d’un « All day long Premium » conçu pour accompagner les voyageurs et les navetteurs à différents moments de leur journée. Il devra combiner une offre de restauration rapide de qualité, des solutions pratiques à emporter et à consommer sur place, grâce à un nombre adapté de places assises. L’offre proposera des produits

Riskianalyysi

Riskianalyysi ei ole vielä saatavilla tämän maan tarjouskilpailuille. Tällä hetkellä tuettu: Viro, Latvia, Liettua, Puola, Ranska, Iso-Britannia, Tanska, Alankomaat, Norja ja Suomi.

Voittostrategia

Hanki tekoälyllä luotu voittostrategia, joka on räätälöity tähän tarjouskilpailuun. Sisältää voiton todennäköisyyspisteet, keskeiset mahdollisuudet ja haasteet, suositellut tarjouksen painopistealueet, kilpailuasemanäkemykset ja toimintasuositukset mahdollisuuksiesi maksimoimiseksi.

Kirjaudu sisään

Kilpailijat

Päivitä nähdäksesi, mitkä yritykset todennäköisesti tekevät tarjouksen tästä hankinnasta, perustuen historialliseen hankintadataan.

Kirjaudu sisään

Vaatimukset ja pätevyydet

Tekoäly poimii ja järjestää kaikki vaatimukset tarjousasiakirjoista – pakolliset pätevyydet, tekniset eritelmät, taloudelliset ehdot ja toimitussäännöt – selkeästi luokiteltuna, jotta tiedät tarkalleen, mitä tarjouksen tekeminen vaatii.

Kirjaudu sisään

Perusvaatimukset

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Asiakirjat

10 asiakirjaa saatavilla AI-yhteenvedoilla

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

1. 202604_BXL_MIDI_CM019BU2026 - 0012828_Concept_AllDayLong_Public.pdfPDF
1. 202604_BXL_MIDI_CM019BU2026 - 0012828_Conc...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2. Algemene voorwaarden - Maandelijkse variabele - VF - 1.5 - DEF.pdfPDF
2. Algemene voorwaarden - Maandelijkse variab...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

2. Conditions générales - Variable Mensuel - VF - 1.5 - DEF.pdfPDF
2. Conditions générales - Variable Mensuel - ...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

3. Formulaire d'offre.docxDOC
3. Formulaire d'offre.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

3. Offerteformulier.docxDOC
3. Offerteformulier.docx

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

4. Annexe 2 Durabilité & Responsabilité sociale.pdfPDF
4. Annexe 2 Durabilité & Responsabilité socia...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

4. Bijlage 2 Duurzaamheid & Maatschappelijke verantwoordelijkheid.pdfPDF
4. Bijlage 2 Duurzaamheid & Maatschappelijke ...

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

5. Handleiding Gevels - NL - V2.0.pdfPDF
5. Handleiding Gevels - NL - V2.0.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

5. Manual Façades - FR - V2.0.pdfPDF
5. Manual Façades - FR - V2.0.pdf

Tälle asiakirjalle ei ole saatavilla yhteenvetoa.

Asiakirjojen esikatselu

Rekisteröidy nähdäksesi asiakirjojen yhteenvedot ja analyysin

Laatupisteet

Kattava laatuanalyysi tästä tarjouksesta, joka pisteyttää lainmukaisuuden, selkeyden, täydellisyyden, oikeudenmukaisuuden, käytännöllisyyden, tietojen johdonmukaisuuden ja kestävyyden 0–100 asteikolla yksityiskohtaisella erittelyllä ja suosituksilla.

Kirjaudu sisään

Lisää prosessiin