Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

57/52/2/25/359 - Projektid Põhi: Rööbaste, rööbasteede seadmete ja ülesõitude kaevamine, ehitamine ja uuendamine Ida-Flandria, Antwerpeni, Limburgi ja Flaami Brabanti provintsides. Raamleping.

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
19. august 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
5752225359
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
BE211, Belgium
Avaldatud
26. august 2026
Organisatsioon
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

22. juuni 2026

Küsimuste tähtaeg

12. august 2026

Esitamise tähtaeg

19. august 2026

Eelarve
Ei avaldata
Kestus
6 kuud
Asukoht
BE211
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Deze werken betreffen opbraak, aanleg en vernieuwing van sporen, spoortoestellen en overwegen in de provincies Oost-Vlaanderen, Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

14 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5752225359 - Bestek deel 1-5.pdfPDF
5752225359 - Bestek deel 1-5.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5752225359 - Bijlage 1 - VGP.pdfPDF
5752225359 - Bijlage 1 - VGP.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5752225359 - Bijlage 2 - CSR-plan (afzonderlijk document in Excel-vorm op te lad...XLS
5752225359 - Bijlage 2 - CSR-plan (afzonderli...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5752225359 - Bijlage 3 - Lijst met de huidige bestuurdersondertekenaars strafreg...PDF
5752225359 - Bijlage 3 - Lijst met de huidige...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5752225359 - Bijlage 4 - Noodzaak tot registratie op het ARIBA Network.pdfPDF
5752225359 - Bijlage 4 - Noodzaak tot registr...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5752225359 - Bijlage 5 - UEA.zipZIP
5752225359 - Bijlage 5 - UEA.zip

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5752225359 - Bijlage 6 -Veiligheid - Samenvatting veiligheidsregels.pdfPDF
5752225359 - Bijlage 6 -Veiligheid - Samenvat...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5752225359 - Bijlage 7 -Verklaring op erewoord - Rusland.pdfPDF
5752225359 - Bijlage 7 -Verklaring op erewoor...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5752225359 - Bijlage 8 - Template informatiepaneel.pdfPDF
5752225359 - Bijlage 8 - Template informatiep...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5752225359 - Offerteformulier.pdfPDF
5752225359 - Offerteformulier.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5752225359 - SOS.pdfPDF
5752225359 - SOS.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

5752225359 - SOS.xlsXLS
5752225359 - SOS.xls

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

575225359 - Bestek deel 6.pdfPDF
575225359 - Bestek deel 6.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile