Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Euroopa piiratud hankemenetlus paigaldusnõustajale W ja paigaldusnõustajale E Amstelveeni valla uue munitsipaalladude ehitamiseks

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
7. august 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
597308
Väärtus
€27,000,000
Asukoht
Netherlands
Avaldatud
25. august 2026
Organisatsioon
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

28. juuni 2026

Küsimuste tähtaeg

31. juuli 2026

Esitamise tähtaeg

7. august 2026

Eelarve
€27,000,000
Kestus
Pole määratud
Asukoht
Netherlands
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Het doel van de aanbesteding is het contracteren van een installatieadviseur voor de uitwerking van de werktuigbouwkundige installaties en een installatieadviseur voor de uitwerking van de elektrotechnische installaties ten behoeve van de nieuw te realiseren gemeentewerf van de gemeente Amstelveen. De aanbesteding is opgedeeld in twee percelen: - Perceel 1: Installatieadviseur werktuigbouwkundige installaties (W) - Perceel 2: Installatieadviseur elektrotechnische installaties (E) De installati
EL rahastatud

Käivita riskianalüüs

Tuvastage võimalikud riskid, ebakõlad ja ohumärgid kõigis hankedokumentides. Saate üksikasjaliku riskiaruande koos raskusastmete ja leevendussoovitustega.

Logi sisse

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • EU funding compliance required

Dokumendid

4 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

TN597308 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardreg...DOC
TN597308 - EF16 Aankondiging van een opdracht... -- 257.4 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Selectieleidraad en bijlagenDOC
Selectieleidraad en bijlagen -- 3.3 MB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Selectieleidraad en bijlagenDOC
Selectieleidraad en bijlagen -- 2.9 MB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

uea_597308_20260622144831DOC
uea_597308_20260622144831 -- 601.5 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile