Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Meditsiiniseadmete tarnimine meditsiinikonteineritesse (...) grandi projekti raames pealkirjaga „Development and maintenance of rescEU shelter capacities in Poland”

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
30. aprill 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Tarned
Viide
2026/BZP 00209429/01
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
Warszawski stołeczny, Poola
Avaldatud
26. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

21. aprill 2026

Küsimuste tähtaeg

23. aprill 2026

Esitamise tähtaeg

30. aprill 2026

VõidutõenäosusPRO
🔒
Uuenda Professionaalseks
Vaadake oma hinnangulist võidutõenäosust ajalooliste andmete põhjal.
Uuenda Professionaalseks →
Ostja analüütikaPRO
🔒
Avage ostja analüütika
Vaadake kulutusmustreid, eelistatud menetlusi ja palju muud.
Uuenda Professionaalseks →
Sektori ülevaatedPRO
🔒
Avage sektori ülevaated
Vaadake keskmisi võiduhindu, konkurentsi tasemeid ja turutrende.
Uuenda Professionaalseks →
Eelarve
Ei avaldata
Kestus
Pole määratud
Asukoht
Warszawski stołeczny
Tüüp
Tarned
Turu võrdlus
Keskm. võiduhind
€57,338
Keskm. pakkumiste arv
1.4
Konkurents
Madal
VKE võitjad
78%
293,505 Analüüsitud hanked

Algne hanke kirjeldus

Meditsiiniseadmete tarnimine meditsiinikonteineritesse (...) grandi projekti raames pealkirjaga „Development and maintenance of rescEU shelter capacities in Poland”

Käivita riskianalüüs

Tuvastage võimalikud riskid, ebakõlad ja ohumärgid kõigis hankedokumentides. Saate üksikasjaliku riskiaruande koos raskusastmete ja leevendussoovitustega.

Logi sisse

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

16 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Notice PDFPDF
08de9fc7-2f06-327c-5fad-95000119e0b4.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 2A_PPU.pdfPDF
Załącznik nr 2A_PPU.pdf -- 325.7 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 2B_PPU.pdfPDF
Załącznik nr 2B_PPU.pdf -- 324.7 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 2C_PPU.pdfPDF
Załącznik nr 2C_PPU.pdf -- 323.8 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 2D_PPU.pdfPDF
Załącznik nr 2D_PPU.pdf -- 330.9 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 2E_PPU.pdfPDF
Załącznik nr 2E_PPU.pdf -- 325.7 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 2F_PPU.pdfPDF
Załącznik nr 2F_PPU.pdf -- 325.4 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 2G_PPU.pdfPDF
Załącznik nr 2G_PPU.pdf -- 324.4 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 2H_PPU.pdfPDF
Załącznik nr 2H_PPU.pdf -- 325.6 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 2I_PPU.pdfPDF
Załącznik nr 2I_PPU.pdf -- 324.5 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ogłoszenie o zamówieniu_21.4.2026.pdfPDF
ogłoszenie o zamówieniu_21.4.2026.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

SWZ.pdfPDF
SWZ.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 1_OPZ.pdfPDF
Załącznik nr 1_OPZ.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 3_Formularz ofertowy.docxDOC
Załącznik nr 3_Formularz ofertowy.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 4_Oświadczenie własne.docxDOC
Załącznik nr 4_Oświadczenie własne.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Zmiana ogłoszenia / Notice ChangePDF
notice_change_08dea556-9df1-fab6-5fad-9500011...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile