Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Dostawa sprzętów medycznych będących wyposażeniem kontenerów medycznych (...) w ramach projektu grantowego pn. „Development and maintenance of rescEU shelter capacities in Poland”

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
30 kwietnia 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Dostawy
Numer Referencyjny
2026/BZP 00209429/01
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
Warszawski stołeczny, Polska
Opublikowano
26 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

21 kwietnia 2026

Termin składania pytań

23 kwietnia 2026

Termin składania ofert

30 kwietnia 2026

Prawdopodobieństwo wygranejPRO
🔒
Uaktualnij do Professional
Zobacz szacowane prawdopodobieństwo wygranej na podstawie danych historycznych.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Analityka zamawiającegoPRO
🔒
Odblokuj analitykę zamawiającego
Zobacz wzorce wydatków, preferowane procedury i więcej.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Analiza sektoraPRO
🔒
Odblokuj analizę sektora
Zobacz średnie ceny zwycięskie, poziomy konkurencji i trendy rynkowe.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
Nie określono
Lokalizacja
Warszawski stołeczny
Typ
Dostawy
Benchmark rynkowy
Śr. cena wygrywająca
€57,338
Śr. liczba ofert
1.4
Konkurencja
Niska
Zwycięzcy MŚP
78%
293,505 przeanalizowanych zamówień

Oryginalny Opis Przetargu

Dostawa sprzętów medycznych będących wyposażeniem kontenerów medycznych (...) w ramach projektu grantowego pn. „Development and maintenance of rescEU shelter capacities in Poland”

Uruchom analizę ryzyka

Zidentyfikuj potencjalne ryzyka, niespójności i sygnały ostrzegawcze we wszystkich dokumentach przetargowych. Uzyskaj szczegółowy raport ryzyka z poziomami dotkliwości i zaleceniami dotyczącymi ich ograniczania.

Zaloguj się

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

16 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Notice PDFPDF
08de9fc7-2f06-327c-5fad-95000119e0b4.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 2A_PPU.pdfPDF
Załącznik nr 2A_PPU.pdf -- 325.7 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 2B_PPU.pdfPDF
Załącznik nr 2B_PPU.pdf -- 324.7 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 2C_PPU.pdfPDF
Załącznik nr 2C_PPU.pdf -- 323.8 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 2D_PPU.pdfPDF
Załącznik nr 2D_PPU.pdf -- 330.9 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 2E_PPU.pdfPDF
Załącznik nr 2E_PPU.pdf -- 325.7 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 2F_PPU.pdfPDF
Załącznik nr 2F_PPU.pdf -- 325.4 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 2G_PPU.pdfPDF
Załącznik nr 2G_PPU.pdf -- 324.4 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 2H_PPU.pdfPDF
Załącznik nr 2H_PPU.pdf -- 325.6 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 2I_PPU.pdfPDF
Załącznik nr 2I_PPU.pdf -- 324.5 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

ogłoszenie o zamówieniu_21.4.2026.pdfPDF
ogłoszenie o zamówieniu_21.4.2026.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

SWZ.pdfPDF
SWZ.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 1_OPZ.pdfPDF
Załącznik nr 1_OPZ.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 3_Formularz ofertowy.docxDOC
Załącznik nr 3_Formularz ofertowy.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 4_Oświadczenie własne.docxDOC
Załącznik nr 4_Oświadczenie własne.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Zmiana ogłoszenia / Notice ChangePDF
notice_change_08dea556-9df1-fab6-5fad-9500011...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u