Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Świadczenie usług fotokopiowania na potrzeby Instytutu Badań Edukacyjnych – Państwowego Instytutu Badawczego.

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
12. jaanuar 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Teenused
Viide
2025/BZP 00620201/01
Väärtus
zł101,451
Asukoht
Warszawski stołeczny, Poola
Avaldatud
25. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Küsimuste tähtaeg

5. jaanuar 2026

Esitamise tähtaeg

12. jaanuar 2026

VõidutõenäosusPRO
🔒
Uuenda Professionaalseks
Vaadake oma hinnangulist võidutõenäosust ajalooliste andmete põhjal.
Uuenda Professionaalseks →
Sektori ülevaatedPRO
🔒
Avage sektori ülevaated
Vaadake keskmisi võiduhindu, konkurentsi tasemeid ja turutrende.
Uuenda Professionaalseks →
Eelarve
zł101,451
Kestus
Pole määratud
Asukoht
Warszawski stołeczny
Tüüp
Teenused
Turu võrdlus
Keskm. võiduhind
€617,288
Keskm. pakkumiste arv
0.8
Konkurents
Madal
VKE võitjad
86%
11,194 Analüüsitud hanked

Algne hanke kirjeldus

Świadczenie usług fotokopiowania na potrzeby Instytutu Badań Edukacyjnych – Państwowego Instytutu Badawczego.

Käivita riskianalüüs

Tuvastage võimalikud riskid, ebakõlad ja ohumärgid kõigis hankedokumentides. Saate üksikasjaliku riskiaruande koos raskusastmete ja leevendussoovitustega.

Logi sisse

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

11 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

SWZ - IBE PIB_55_2025.docxDOC
SWZ - IBE PIB_55_2025.docx -- 102.0 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Załącznik nr 1 do Formularza ofertowego_ cennik szczegółowy.xlsxXLS
Załącznik nr 1 do Formularza ofertowego_ cenn... -- 14.1 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZAŁĄCZNIK NR 1 do SWZ.docxDOC
ZAŁĄCZNIK NR 1 do SWZ.docx -- 33.0 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZAŁĄCZNIK NR 2 do SWZ.docDOC
ZAŁĄCZNIK NR 2 do SWZ.doc -- 60.5 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZAŁĄCZNIK NR 3 do SWZ - wykaz doświadczenia.docxDOC
ZAŁĄCZNIK NR 3 do SWZ - wykaz doświadczenia.d... -- 25.0 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZAŁĄCZNIK NR 4 do SWZ - Formularz ofertowy.docDOC
ZAŁĄCZNIK NR 4 do SWZ - Formularz ofertowy.do... -- 79.0 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZAŁĄCZNIK NR 5 do SWZ Klauzula informacyjna dot. RODO.docxDOC
ZAŁĄCZNIK NR 5 do SWZ Klauzula informacyjna d... -- 61.5 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZAŁĄCZNIK NR 6 do SWZ - wzór umowy.docxDOC
ZAŁĄCZNIK NR 6 do SWZ - wzór umowy.docx -- 72.6 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ZAŁĄCZNIK nr 7 do SWZ - OPZ.docxDOC
ZAŁĄCZNIK nr 7 do SWZ - OPZ.docx -- 80.6 KB

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Zawiadomienie o wyborze oferty najkorzystniejszej_ 55_2025 (1).pdfPDF
Zawiadomienie o wyborze oferty najkorzystniej...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Zestawienie otrzymanych ofert 55_2025.pdfPDF
Zestawienie otrzymanych ofert 55_2025.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile