Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Esimese korruse ümberehitamine söögisaaliks ja riietusruumide laiendamine 1. korrusel - ventilatsioon/jahutus - Halewijnlaan 86, 2050 Antwerpen

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
24. juuli 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
V04557
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
BE211, Belgium
Avaldatud
25. august 2026
Organisatsioon
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

2. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

17. juuli 2026

Esitamise tähtaeg

24. juuli 2026

Eelarve
Ei avaldata
Kestus
Pole määratud
Asukoht
BE211
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Omvormen gelijkvloers naar refter en uitbreiding kleedkamers 1ste V - ventilatie/topkoeling - Halewijnlaan 86, 2050 Antwerpen

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

12 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ADDENDUM_samenvattende_opmeting.xlsxXLS
ADDENDUM_samenvattende_opmeting.xlsx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ADDENDUM_technische_bepalingen.pdfPDF
ADDENDUM_technische_bepalingen.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

D1_Offerteformulier_V04557 Halewijnlaan 86 refter en kleedkamer.docxDOC
D1_Offerteformulier_V04557 Halewijnlaan 86 re...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

D2_Attest plaatsbezoek_V04557 Halewijnlaan 86 refter en kleedkamer.docxDOC
D2_Attest plaatsbezoek_V04557 Halewijnlaan 86...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

I_ BESTEK_administratieve_bepalingen_V04557 Halewijnlaan 86 refter en kleedkamer...PDF
I_ BESTEK_administratieve_bepalingen_V04557 H...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

II_ BESTEK_contractuele_bepalingen_V04557 Halewijnlaan 86 refter en kleedkamer.p...PDF
II_ BESTEK_contractuele_bepalingen_V04557 Hal...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

III_BESTEK-technische_bepalingen_V04557 Halewijnlaan 86 refter.pdfPDF
III_BESTEK-technische_bepalingen_V04557 Halew...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

IV_samenvattende_opmeting_V04557 Halewijnlaan 86 refter en kleedkamer.xlsxXLS
IV_samenvattende_opmeting_V04557 Halewijnlaan...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Uitvoeringsplan_eerste_verdieping.pdfPDF
Uitvoeringsplan_eerste_verdieping.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

UItvoeringsplan_gelijkvloers.pdfPDF
UItvoeringsplan_gelijkvloers.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

VGP 230111591-552 Antwerpen Halewijnlaan 86 - Verbouwingswerken refter.pdfPDF
VGP 230111591-552 Antwerpen Halewijnlaan 86 -...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile