Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Teenusehange, kolmes osas, avalike ja eraehitiste uuringute ja ekspertiiside läbiviimiseks Liège'i linna, Liège'i politsei, maaregistri ja Liège'i CPAS territooriumil: Osa 1 – Hoonete stabiilsusuuringud Osa 2 – Hoonete stabiilsuse ekspertiisid Osa 3 – Hoonete tulekahjude ennetamise ekspertiisid ja uuringud:

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
24. august 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
BAT2026-0039/AP/TQ
Väärtus
€53,460
Asukoht
BE332, Belgium
Avaldatud
26. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

3. august 2026

Küsimuste tähtaeg

17. august 2026

Esitamise tähtaeg

24. august 2026

Eelarve
€53,460
Kestus
48 kuud
Asukoht
BE332
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Marché de services, en trois lots, relatif à la réalisation de missions d’études et d’expertises d'immeubles publics et privés situés sur le territoire de la Ville de Liège, de la Police de Liège, de la Régie foncière et du C.P.A.S. de Liège : Lot 1 – Études de stabilité d'immeubles : Réalisation de missions d’études de stabilité relatives aux immeubles publics et privés. Lot 2 – Expertises de stabilité d'immeubles : Réalisation de missions d’expertise en stabilité et de

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

14 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

BAT 2026 0039 - CSC - QR.PDFPDF
BAT 2026 0039 - CSC - QR.PDF

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

BAT 2026 0039 - LOT 1 - Annexe 1 Bis.docxDOC
BAT 2026 0039 - LOT 1 - Annexe 1 Bis.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

BAT 2026 0039 - LOT 1 - Annexe 1 (sous traitance).docxDOC
BAT 2026 0039 - LOT 1 - Annexe 1 (sous traita...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

BAT 2026 0039 - LOT 1 - Formulaire PME.docxDOC
BAT 2026 0039 - LOT 1 - Formulaire PME.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

BAT 2026 0039 - LOT 1 - Modèle d'offre.docxDOC
BAT 2026 0039 - LOT 1 - Modèle d'offre.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

BAT 2026 0039 - LOT 2 - Annexe 1 Bis.docxDOC
BAT 2026 0039 - LOT 2 - Annexe 1 Bis.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

BAT 2026 0039 - LOT 2 - Annexe 1 (sous traitance).docxDOC
BAT 2026 0039 - LOT 2 - Annexe 1 (sous traita...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

BAT 2026 0039 - LOT 2 - Formulaire PME.docxDOC
BAT 2026 0039 - LOT 2 - Formulaire PME.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

BAT 2026 0039 - LOT 2 - Modèle d'offre.docxDOC
BAT 2026 0039 - LOT 2 - Modèle d'offre.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

BAT 2026 0039 - LOT 3 - Annexe 1 Bis.docxDOC
BAT 2026 0039 - LOT 3 - Annexe 1 Bis.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

BAT 2026 0039 - LOT 3 - Annexe 1 (sous traitance).docxDOC
BAT 2026 0039 - LOT 3 - Annexe 1 (sous traita...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

BAT 2026 0039 - LOT 3 - Formulaire PME.docxDOC
BAT 2026 0039 - LOT 3 - Formulaire PME.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

BAT 2026 0039 - LOT 3 - Modèle d'offre.docxDOC
BAT 2026 0039 - LOT 3 - Modèle d'offre.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile