Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

"Malenice'i katastriala kultuurikeskus - Design&Build" hange on osa projektist "Šumava ja Baieri metsa kulinaarsed sillad"

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
18. august 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
N006/26/V00024055
Väärtus
€29,995,069
Asukoht
CZ031, Czechia
Avaldatud
25. august 2026
Organisatsioon
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

30. juuli 2026

Küsimuste tähtaeg

11. august 2026

Esitamise tähtaeg

18. august 2026

Eelarve
€29,995,069
Kestus
Pole määratud
Asukoht
CZ031
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Předmětem této veřejné zakázky je: 1. provedení projekčních a inženýrských činností spočívajících ve/v: 1.1 vypracování projektové dokumentace ve stupni pro provádění stavby, navazující na objednatelem poskytnutou dokumentaci pro povolení stavby (resp. pro povolení záměru), zpracovanou AGIN s.r.o., č.p. 88, 384 81 Bohumilice, IČ: 05502683; projektová dokumentace ve stupni pro provádění stavby bude zpracována v náležitostech dle platné a účinné legislativy, vztahující se svým obsahem k předmětu p

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

8 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Dokumentace ve stupni povolení stavbyDOC
Dokumentace ve stupni povolení stavby

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Kniha standardůDOC
Kniha standardů

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Šifrovací N006-26-V00024055 -Kulturní centrum k.ú. Malenice - Design&B.cerDOC
Šifrovací N006-26-V00024055 -Kulturní centrum...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Výzva k podání nabídkyDOC
Výzva k podání nabídky

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Vzor plánu nakládání s odpadyDOC
Vzor plánu nakládání s odpady

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Vzor udržitelného využívání a ochrany vodních zdrojůDOC
Vzor udržitelného využívání a ochrany vodních...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Zadávací dokumentaceDOC
Zadávací dokumentace

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Zvláštní přílohy zadávací dokumentaceDOC
Zvláštní přílohy zadávací dokumentace

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile