Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Olemasoleva munitsipaalhoone renoveerimine kaheks korteriühikuks, tagumise esimese korruse laiendus ja kõik sellega seotud tööd. 58 Mayorstone Drive Limerick.

Avatud
Tähtaeg
7 päeva jäänud
9. september 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
LCCC58Mayorstone
Väärtus
€300,000
Asukoht
IE, Ireland
Avaldatud
26. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

12. august 2026

Küsimuste tähtaeg

2. september 2026

Esitamise tähtaeg

9. september 2026

Eelarve
€300,000
Kestus
12 kuud
Asukoht
IE
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

This project consists of the part demolition and re construction, to include rear extension at first floor level ,a mixed living unit (note impacts on electrical and mechanical design) of 2 number residential apartment units. This development consists of demolition of existing roof of rear extension, construction of first floor above. Demolition of chimney and existing floor slab. The construction of first floor extension and completion of the existing envelope to current regulations, including

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

2 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Contract Notice PDFPDF
8826393_contract_notice.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Mayorstone Tender August 2026.zipZIP
Mayorstone Tender August 2026.zip

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile