Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Pakkumuse taotlus mitme tarnija raamlepingu sõlmimiseks õigusteenuste osutamiseks kommunikatsiooniregulatsiooni komisjonile

Suletud

Esitamise tähtaeg on möödunud

Selle hanke esitamise tähtaeg on möödunud ja taotlusi vastu ei võeta. Allolev teave on säilitatud viitamiseks.

Sirvi aktiivseid hankeid
Tähtaeg
Aegunud
30. juuli 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
T21680 - Framework Agreement for the provision of legal services to the Commission for Communications Regulation
Väärtus
€15,500,000
Asukoht
IE, Ireland
Avaldatud
24. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

26. juuni 2026

Küsimuste tähtaeg

23. juuli 2026

Esitamise tähtaeg

30. juuli 2026

Eelarve
€15,500,000
Kestus
48 kuud
Asukoht
IE
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Request for Tenders to establish a Multi Supplier Framework Agreement for the provision of legal services to the Commission for Communications Regulation. In summary, this Competition is divided into three main Lots (each a “Lot”, together “the Lots”). Lot 3 relates to core services and is accompanied by a number of specialist sub lots which are included to facilitate applications by firms who can demonstrate specific appropriate expertise in the relevant area. Each Lot and where relevant each s

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

11 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Contract Notice PDFPDF
8495035_contract_notice.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ESPD for ComReg - Legal Service FW T21680.docxDOC
ESPD for ComReg - Legal Service FW T21680.doc...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

T21680 Appendix 3 - Tenderer's Statement to establish Multi Supplier Framework A...DOC
T21680 Appendix 3 - Tenderer's Statement to e...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

T21680 Appendix 4 - Declaration as to Personal Circumstances of Tenderer - Legal...DOC
T21680 Appendix 4 - Declaration as to Persona...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

T21680 Framework Agreement Multi Supplier - Legal Service.docxDOC
T21680 Framework Agreement Multi Supplier - L...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

T21680 Framework Agreement Multi Supplier - Legal Service.pdfPDF
T21680 Framework Agreement Multi Supplier - L...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

T21680_QandA Response II_22 Jul 2026_Redacted.pdfPDF
T21680_QandA Response II_22 Jul 2026_Redacted...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

T21680_QandA Responses_16 Jul 2026.pdfPDF
T21680_QandA Responses_16 Jul 2026.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

T21680 - QandA Responses FINAL_23 Jul 2026.pdfPDF
T21680 - QandA Responses FINAL_23 Jul 2026.pd...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

T21680 RFT to establish Multi Supplier Framework Agreement - Legal Service.docxDOC
T21680 RFT to establish Multi Supplier Framew...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

T21680 RFT to establish Multi Supplier Framework Agreement - Legal Service.pdfPDF
T21680 RFT to establish Multi Supplier Framew...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile