Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Arheoloogilise konsultatsiooniteenuse osutamine uue keskkooli arendamiseks Gaelcholáiste Phort Láirge'i jaoks, Ballygunner, Co Waterford

Avatud
Tähtaeg
11 päeva jäänud
11. september 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
8823773
Väärtus
€80,000
Asukoht
IE, Ireland
Avaldatud
24. august 2026
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

11. august 2026

Küsimuste tähtaeg

4. september 2026

Esitamise tähtaeg

11. september 2026

Eelarve
€80,000
Kestus
18 kuud
Asukoht
IE
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Consultant Archaeology Services stage (iii) and (iv) for the provision of new standalone two storey post-primary school at Gaelchólaiste Phort Láirge, Ballygunner, Co Waterford

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

11 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

01552 Report.pdfPDF
01552 Report.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

2306-WFD-qc-1-part-2-v11-04-11-2024.docxDOC
2306-WFD-qc-1-part-2-v11-04-11-2024.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

2306-WFD-QC2-Part-1_v3.2_25-11-2025_.docxDOC
2306-WFD-QC2-Part-1_v3.2_25-11-2025_.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

6.1 Archaeological Impact Assessment Report.pdfPDF
6.1 Archaeological Impact Assessment Report.p...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Contract Notice PDFPDF
8823773_contract_notice.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ACP Decision letter from the Commission - 1.8.2026.pdfPDF
ACP Decision letter from the Commission - 1.8...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

COE2_Archaeology_v1.5_30-09-2024.docxDOC
COE2_Archaeology_v1.5_30-09-2024.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

FTS10_Archaeology_v1.7_16-09-2024.docxDOC
FTS10_Archaeology_v1.7_16-09-2024.docx

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ITM-Adapt3-Gaelcolaiste-PhortLairge_Survey 2D-Rev 01.dwgDOC
ITM-Adapt3-Gaelcolaiste-PhortLairge_Survey 2D...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ITT_S2a_Services_Open_CHR_v2.0_04-11-2024.docxDOC
ITT_S2a_Services_Open_CHR_v2.0_04-11-2024.doc...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

L_01552_01.dwgDOC
L_01552_01.dwg

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile