Vajad hankeeksperdi abi? Vaata meie hangete ettevalmistuse teenust
Tagasi hangete juurde

Tööleping munitsipaalkoolide « LA ROSE DES VENTS » ja « WINDROOS » laiendamiseks ja arendamiseks, sealhulgas sissepääsude, sisehoovi ja koolivälise paviljoni loomine, aadressil Rue de Courtrai 34-36 ja 50, Koolilepingu raames

Avatud
Tähtaeg
11 päeva jäänud
14. september 2026
Lepingu üksikasjad
Kategooria
Muu
Viide
DIDU-COU0034_001-CDC26.007
Väärtus
Ei avaldata
Asukoht
BE100, Belgium
Avaldatud
26. august 2026
Organisatsioon
CPV kood
Projekti ajakava

Hange avaldatud

1. september 2026

Küsimuste tähtaeg

7. september 2026

Esitamise tähtaeg

14. september 2026

Eelarve
Ei avaldata
Kestus
6 kuud
Asukoht
BE100
Tüüp
Muu

Algne hanke kirjeldus

Le présent marché porte sur l’aménagement et l’extension des infrastructures des écoles communales « La Rose des Vents » et « Windroos » à Molenbeek-Saint-Jean. Il comprend la création d’une nouvelle entrée au n°50 ainsi que l’aménagement d’une nouvelle cour de récréation sur le terrain adjacent (n°34/36), incluant la construction d’un pavillon destiné aux activités extrascolaires (avec sanitaires et espaces de rangement). Le projet prévoit également la sécurisation de la liaison entre les deux

Riskianalüüs

Riskianalüüs pole veel selle riigi hangete jaoks saadaval. Praegu toetatud: Eesti, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Taani, Holland, Norra ja Soome.

Võidustrateegia

Saate tehisintellektil põhineva võidustrateegia, mis on kohandatud sellele hankele. Sisaldab võidutõenäosuse skoori, peamisi võimalusi ja väljakutseid, soovituslikke pakkumise fookusalasid, konkurentsipositsioonide ülevaadet ja tegevussoovitusi.

Logi sisse

Konkurendid

Uuendage, et näha, millised ettevõtted tõenäoliselt sellele hankele pakkumise esitavad, tuginedes ajaloolistele hankeandmetele.

Logi sisse

Nõuded ja kvalifikatsioonid

Tehisintellekt eraldab ja korrastab kõik nõuded hankedokumentidest — kohustuslikud kvalifikatsiooninõuded, tehnilised spetsifikatsioonid, finantstingimused ja esitamise reeglid — selgelt kategoriseerituna.

Logi sisse

Põhinõuded

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumendid

95 dokumenti saadaval koos AI kokkuvõtetega

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

01 Plan d'inplantation Existante_ Inplantingsplan Bestaande Toestand.pdfPDF
01 Plan d'inplantation Existante_ Inplantings...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

02 Plan d'inplantation Situation Projetée _ Inplantingsplan Nieuwe Toestand.pdfPDF
02 Plan d'inplantation Situation Projetée _ ...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.1.10 +1. Entree Ecole PR_ Schoolingang NT.pdfPDF
AD.1.10 +1. Entree Ecole PR_ Schoolingang NT....

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.1.11 0. Kot et Jardin Revetements_ Kot en Tuin Verhardingsplan.pdfPDF
AD.1.11 0. Kot et Jardin Revetements_ Kot en ...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.1.1 -1. Fondations Kot PR_ Fundering Kot NT.pdfPDF
AD.1.1 -1. Fondations Kot PR_ Fundering Kot N...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.1.12 0. Entree ecole Revetements_ Schoolingang Verhardingsplan.pdfPDF
AD.1.12 0. Entree ecole Revetements_ Schoolin...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.1.2 -1. Fondations Entree ecole PR_ Fundering Schoolingang NT.pdfPDF
AD.1.2 -1. Fondations Entree ecole PR_ Funder...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.12.1 Profil du terrain 1-3 EX_ Terreinprofiel 1-3 BT.pdfPDF
AD.12.1 Profil du terrain 1-3 EX_ Terreinprof...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.12.2 Profil du terrain 1-3 PROJ_ Terreinprofiel 1-3 NT.pdfPDF
AD.12.2 Profil du terrain 1-3 PROJ_ Terreinpr...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.1.3 0. Kot PR_ Kot NT.pdfPDF
AD.1.3 0. Kot PR_ Kot NT.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.13.10 Detail 10.pdfPDF
AD.13.10 Detail 10.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.13.1 Detail 01.pdfPDF
AD.13.1 Detail 01.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.13.2 Detail 02.pdfPDF
AD.13.2 Detail 02.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.13.3 Detail 03.pdfPDF
AD.13.3 Detail 03.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.13.4 Detail 04.pdfPDF
AD.13.4 Detail 04.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.13.5 Detail 05.pdfPDF
AD.13.5 Detail 05.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.13.6 Detail 06.pdfPDF
AD.13.6 Detail 06.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.13.7 Detail 07.pdfPDF
AD.13.7 Detail 07.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.13.8 Detail 08.pdfPDF
AD.13.8 Detail 08.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.13.9 Detail 09.pdfPDF
AD.13.9 Detail 09.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.1.4 0. Entree ecole PR_ Schoolingang NT.pdfPDF
AD.1.4 0. Entree ecole PR_ Schoolingang NT.pd...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.1.5 0. Kot et Jardin PR_ Kot en Tuin NT.pdfPDF
AD.1.5 0. Kot et Jardin PR_ Kot en Tuin NT.pd...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.1.6 0. Plantations PR_ Beplantingen NT.pdfPDF
AD.1.6 0. Plantations PR_ Beplantingen NT.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.16.1. Binnenschrijnwerk_ menuiserie interieure.pdfPDF
AD.16.1. Binnenschrijnwerk_ menuiserie interi...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.16.2. Buitenschrijnwerk_ menuiserie exterieure.pdfPDF
AD.16.2. Buitenschrijnwerk_ menuiserie exteri...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.16.3. Hekwerk_ Clotures.pdfPDF
AD.16.3. Hekwerk_ Clotures.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.17.1. Plan de compartimentage_ Compartimenteringsplan.pdfPDF
AD.17.1. Plan de compartimentage_ Compartimen...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.1.7 Plaine de jeux et pergola_ Speelplein en pergola.pdfPDF
AD.1.7 Plaine de jeux et pergola_ Speelplein ...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.1.8 Cloture_ Hekwerk.pdfPDF
AD.1.8 Cloture_ Hekwerk.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.1.9 +1. Kot PR_ Kot NT.pfd.pdfPDF
AD.1.9 +1. Kot PR_ Kot NT.pfd.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.2.1 0. DEM Kot et jardin_ Kot en tuin AFB.pdfPDF
AD.2.1 0. DEM Kot et jardin_ Kot en tuin AFB....

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.2.2 0. DEM Entree ecole_ Schoolingang AFB.pdfPDF
AD.2.2 0. DEM Entree ecole_ Schoolingang AFB....

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.2.3 0. Plans excavation_ Afgravingsplan.pdfPDF
AD.2.3 0. Plans excavation_ Afgravingsplan.pd...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.3.1 0. Kot et Jardin EX_ Kot en tuin BT.pdfPDF
AD.3.1 0. Kot et Jardin EX_ Kot en tuin BT.pd...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.3.2 0. Entree ecole EX_ Schoolingang BT.pdfPDF
AD.3.2 0. Entree ecole EX_ Schoolingang BT.pd...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.4.1 0. Plan des finitions-Sol_ Afwerkingsplan-Vloer.pdfPDF
AD.4.1 0. Plan des finitions-Sol_ Afwerkingsp...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.4.2 0. Plan des finitions-Plinthes_ Afwerkingsplan-Plinten.pdfPDF
AD.4.2 0. Plan des finitions-Plinthes_ Afwerk...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.4.3 0. Plan des finitions-Murs_ Afwerkingsplan-Muurafwerking.pdfPDF
AD.4.3 0. Plan des finitions-Murs_ Afwerkings...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.4.4 0. Plan des finitions-Plafond_ Afwerkingsplan-Plafond.pdfPDF
AD.4.4 0. Plan des finitions-Plafond_ Afwerki...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.5.1 Coupes A-B-E DEM_ Snedes A-B-E AFB.pdfPDF
AD.5.1 Coupes A-B-E DEM_ Snedes A-B-E AFB.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.5.1 Coupes A-B-E EX_ Snedes A-B-E BT.pdfPDF
AD.5.1 Coupes A-B-E EX_ Snedes A-B-E BT.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.5.1 Coupes A-B-E PR_ Snedes A-B-E NT.pdfPDF
AD.5.1 Coupes A-B-E PR_ Snedes A-B-E NT.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.5.2 CoupesC-D DEM_ SnedesC-D AFB.pdfPDF
AD.5.2 CoupesC-D DEM_ SnedesC-D AFB.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.5.2 Coupes C-D EX_Snedes C-D BT.pdfPDF
AD.5.2 Coupes C-D EX_Snedes C-D BT.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.5.2 Coupes C-D PR_ Snedes C-D NT.pdfPDF
AD.5.2 Coupes C-D PR_ Snedes C-D NT.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.6.1 Facades Kot DEM_ Gevels Kot AFB.pdfPDF
AD.6.1 Facades Kot DEM_ Gevels Kot AFB.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.6.1 Facades Kot EX_ Gevels Kot BT.pdfPDF
AD.6.1 Facades Kot EX_ Gevels Kot BT.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.6.1 Facades Kot PR_ Gevels Kot NT.pdfPDF
AD.6.1 Facades Kot PR_ Gevels Kot NT.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.6.2 Facades Entre Ecole PR_ Gevels Schoolingang NT.pdfPDF
AD.6.2 Facades Entre Ecole PR_ Gevels Schooli...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.6.2 Facades Entree Ecole DEM_ Gevels Schoolingang AFB.pdfPDF
AD.6.2 Facades Entree Ecole DEM_ Gevels Schoo...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

AD.6.2 Facades Entree Ecole EX_ Gevels Schoolingang BT.pdfPDF
AD.6.2 Facades Entree Ecole EX_ Gevels School...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ANNEXE C_Métré détaillé et récapitulatif FR_NL.xlsxXLS
ANNEXE C_Métré détaillé et récapitulatif FR_N...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ANNEXE D_documents relatifs à la coordination sécurité santé.pdfPDF
ANNEXE D_documents relatifs à la coordination...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

BIJLAGE D_documenten met betrekking tot de coördinatie van veiligheid en gezondh...PDF
BIJLAGE D_documenten met betrekking tot de co...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Cahier des charges - Clauses techniques DIDU-COU0034_001_CDC26.007.pdfPDF
Cahier des charges - Clauses techniques DIDU-...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

COU0034_001_asbestinventaris.pdfPDF
COU0034_001_asbestinventaris.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

COU0034_001 - CDC_ADMIN FR.pdfPDF
COU0034_001 - CDC_ADMIN FR.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

COU0034_001 - CDC_ADMIN NL.pdfPDF
COU0034_001 - CDC_ADMIN NL.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

COU0034_001_Inventaire amiante.pdfPDF
COU0034_001_Inventaire amiante.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

CV - Kot.pdfPDF
CV - Kot.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ELE - Entree ecole _ Inkom School.pdfPDF
ELE - Entree ecole _ Inkom School.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ELE - Jardin _ Tuin.pdfPDF
ELE - Jardin _ Tuin.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

ELE - Kot.pdfPDF
ELE - Kot.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

EPB_Bijlage_1 - Annexe_1.pdfPDF
EPB_Bijlage_1 - Annexe_1.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

EPB_Etude_FR_Paviljoen_Windroos.pdfPDF
EPB_Etude_FR_Paviljoen_Windroos.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

EPB_Proposition_FR_Layout.pdfPDF
EPB_Proposition_FR_Layout.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

EPB-studie_4814.pdfPDF
EPB-studie_4814.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

EPB-voorstel_4814.pdfPDF
EPB-voorstel_4814.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

HVAC - Kot.pdfPDF
HVAC - Kot.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Lastenboek–Technische bepalingen DIDU-COU0034_001-CDC26.007.pdfPDF
Lastenboek–Technische bepalingen DIDU-COU0034...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

STAB_borderel_FR.pdfPDF
STAB_borderel_FR.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

STAB_borderel_NL.pdfPDF
STAB_borderel_NL.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

STAB_Plan_NL-FR.pdfPDF
STAB_Plan_NL-FR.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TC_Coupe C-D DEM _ Doorsnede C-D AFB.pdfPDF
TC_Coupe C-D DEM _ Doorsnede C-D AFB.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TC_Coupes A-B-E PR _ Doorsnede A-B-E NT.pdfPDF
TC_Coupes A-B-E PR _ Doorsnede A-B-E NT.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TC_Coupes C-D EX_ Doorsnede C-D BT.pdfPDF
TC_Coupes C-D EX_ Doorsnede C-D BT.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TC_Coupes C-D PR _ Doorsnede C-D NT.pdfPDF
TC_Coupes C-D PR _ Doorsnede C-D NT.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TC_Detail 05.pdfPDF
TC_Detail 05.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TC_Detail 06.pdfPDF
TC_Detail 06.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TC_ELE - Kot.pdfPDF
TC_ELE - Kot.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TC_Entree d'ecole PR _ Schoolingang NT.pdfPDF
TC_Entree d'ecole PR _ Schoolingang NT.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TC_Entree ecole PR_ Schoolingang NT.pdfPDF
TC_Entree ecole PR_ Schoolingang NT.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TC_Facades Entree d'ecole PR _ Gevels Schoolingang NT.pdfPDF
TC_Facades Entree d'ecole PR _ Gevels Schooli...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TC_Facades Kot DEM _ Gevels Kot AFB.pdfPDF
TC_Facades Kot DEM _ Gevels Kot AFB.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TC_Facades Kot EX _ Gevels Kot BT.pdfPDF
TC_Facades Kot EX _ Gevels Kot BT.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TC_Facades Kot PR_ Gevels Kot NT.pdfPDF
TC_Facades Kot PR_ Gevels Kot NT.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TC_Inplantation EX_ Inplantingsplan BT.pdfPDF
TC_Inplantation EX_ Inplantingsplan BT.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TC_Inplantation PR_ Inplantingsplan NT.pdfPDF
TC_Inplantation PR_ Inplantingsplan NT.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TC_Kot et jardin DEM_ Kot en tuin AFB.pdfPDF
TC_Kot et jardin DEM_ Kot en tuin AFB.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TC_Kot et Jardin PR_ Kot en Tuin NT.pdfPDF
TC_Kot et Jardin PR_ Kot en Tuin NT.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TC_Kot PR_ Kot NT.pdfPDF
TC_Kot PR_ Kot NT.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TC_Kot PR _ Kot NT.pdfPDF
TC_Kot PR _ Kot NT.pdf

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TC_Profil du terrain 1-3 EX _ Terreinprofiel 1-3 BT.pdfPDF
TC_Profil du terrain 1-3 EX _ Terreinprofiel ...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

TC_Profil du terrain 1-3 PR_ Terreinprofiel 1-3 NT.pdfPDF
TC_Profil du terrain 1-3 PR_ Terreinprofiel 1...

Selle dokumendi jaoks pole kokkuvõtet saadaval.

Dokumentide eelvaade

Registreeru, et näha dokumentide kokkuvõtteid ja analüüsi

Kvaliteediskoor

Selle hanke põhjalik kvaliteedianalüüs, mis hindab õiguslikku vastavust, selgust, täielikkust, õiglust, praktilisust, andmete järjepidevust ja jätkusuutlikkust skaalal 0–100 koos üksikasjaliku jaotuse ja soovitustega.

Logi sisse

Lisa halduspaneelile