Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Oprettelse af en ny frakørsrampe nr. 4 på E411 mod Namur, oprettelse af en rundkørsel og ombygning af rue de la Hulpe.

Åben
Frist
8 dage tilbage
9. september 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
SOF-MI-O8.06.03-24-3941
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
BE310, Belgium
Udgivet
24. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

27. august 2026

Frist for spørgsmål

2. september 2026

Frist for tilbud

9. september 2026

Budget
Ikke oplyst
Varighed
6 måneder
Lokation
BE310
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

Le présent marché a pour objet : - La réalisation d’un giratoire dans le bas de la rue de la Hulpe, - Le réaménagement de la rue de la Hulpe, en ce compris l’aménagement de deux zones d’arrêt pour les bus de l’OTW, - La réalisation d’un parking kiss & drive, - Le déplacement de l’actuelle bretelle de sortie E411 vers Rosières, - Le réaménagement du carrefour de la rue du Bois du Bosquet, - L’aménagement d’un tronçon de Cyclostrade.

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

8 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
4534 avis rectif 1 Détails.pdfPDF
4534 avis rectif 1 Détails.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ANNEXES.zipZIP
ANNEXES.zip

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Comment soumettre une offre.docxDOC
Comment soumettre une offre.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
CSC.zipZIP
CSC.zip

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Métré.zipZIP
Métré.zip

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ROS INFRA EXE 03.1 Métré récapitulatif - AR1.XLSXLS
ROS INFRA EXE 03.1 Métré récapitulatif - AR1....

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
ROS INFRA EXE 03.1 Métré récapitulatif PDF - AR1.pdfPDF
ROS INFRA EXE 03.1 Métré récapitulatif PDF - ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline