Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

OPFORDING TIL BUDGIVNING FOR KLIMAHANDLINGS SOMMERARBEJDSSKEMA 2026 NYE VIDENSKABSLOKALER, TEKNISK GRAFIKOMRÅDE OG TILHØRENDE ARBEJDER PÅ ST. DOMINIC'S COLLEGE, CABRA, DUBLIN 7 D07NX4 RULLE NR. 60731F

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
24. juli 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
SDC HALLA LYDIA 2026
Værdi
€200,001
Lokation
IE061, Ireland
Udgivet
26. august 2026
Organisation
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

22. juni 2026

Frist for spørgsmål

17. juli 2026

Frist for tilbud

24. juli 2026

Budget
€200,001
Varighed
3 måneder
Lokation
IE061
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

Call for Tender for Climate Action Summer Works Scheme 2026 Science Rooms, Technical Graphics Area and associated works at St. Dominic's College, Cabra, Dublin 7 D07NX4 Roll No: 60731F. The works including the provision of New Science Rooms, Technical Graphics Area, Multi-purpose Room and Toilet Facilities and associated works within the existing Halla Lydia Building.

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

11 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Contract Notice PDFPDF
8465520_contract_notice.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
DoEY Contractor Suitability Declaration for Small Works .pdfPDF
DoEY Contractor Suitability Declaration for S...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Electrical Specification Tender June 2026.pdfPDF
Electrical Specification Tender June 2026.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
General Specification for works at Halla Lydia 2026.pdfPDF
General Specification for works at Halla Lydi...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Instructions to Tenderers Open Procedure.pdfPDF
Instructions to Tenderers Open Procedure.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Invitation to Tender Letter.pdfPDF
Invitation to Tender Letter.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Mechanical Specification Tender June 2026.pdfPDF
Mechanical Specification Tender June 2026.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Preliminary Health Safety Plan-Tender Issue - June 2026.pdfPDF
Preliminary Health Safety Plan-Tender Issue -...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
PW-CF6_Contract_v1.15_25-11-2025.pdfPDF
PW-CF6_Contract_v1.15_25-11-2025.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Site Limitations Document.pdfPDF
Site Limitations Document.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
St Dominics - Designers Risk Assessment - WORKS TO HALLA LYDIA 20-6-26.xlsXLS
St Dominics - Designers Risk Assessment - WOR...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline