Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

OFFENTLIGT UDBUD NR. 13/SRAAC/2026 VEDRØRENDE INDGÅELSE AF 4 KONTRAKTER OM „KONCESSION FOR ENEBRUG TIL INSTALLATION OG DRIFT AF AUTOMATSALGSSTEDER, I BESØGSCENTERET GRUTA DAS TORRES, PICO Ø, I BESØGSCENTERET FURNA DO ENXOFRE, GRACIOSA Ø, I TOLKNINGSCENTERET SERRA DE SANTA BÁRBARA, TERCEIRA Ø OG I MILJØTOLKNINGSCENTERET FURNAS, SÃO MIGUEL Ø“

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
4. august 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
18096/2026
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
PT, Portugal
Udgivet
26. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

15. juli 2026

Frist for spørgsmål

28. juli 2026

Frist for tilbud

4. august 2026

Budget
Ikke oplyst
Varighed
Ikke angivet
Lokation
PT
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

CONCURSO PÚBLICO N.º 13/SRAAC/2026 PARA A CELEBRAÇÃO DE 4 CONTRATOS DE “CONCESSÃO DO USO PRIVATIVO PARA A INSTALAÇÃO E EXPLORAÇÃO DE MÁQUINAS DE VENDA AUTOMÁTICA, NO CENTRO DE VISITANTES DA GRUTA DAS TORRES, ILHA DO PICO, NO CENTRO DE VISITANTES DA FURNA DO ENXOFRE, ILHA GRACIOSA, NO CENTRO DE INTERPRETAÇÃO DA SERRA DE SANTA BÁRBARA, ILHA TERCEIRA E NO CENTRO DE INTERPRETAÇÃO AMBIENTAL DAS FURNAS, ILHA DE SÃO MIGUEL”. Outros. Serviços de instalação de máquinas e equipamento para usos especiais

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

2 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Anúncio (Diário da República)PDF
419967325.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Peças do procedimentoZIP
pecas_procedimento.zip

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline