Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Sikkerhedsforbedringer på N894 i Léglise, N874 i Bastogne, N895 i Etalle og N88 i Musson

Åben
Frist
14 dage tilbage
15. september 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
MI-O8.08.02-26-2044
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
BEZZZ, Belgium
Udgivet
24. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

19. august 2026

Frist for spørgsmål

8. september 2026

Frist for tilbud

15. september 2026

Budget
Ikke oplyst
Varighed
6 måneder
Lokation
BEZZZ
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

Le présent marché est un marché de travaux. Ce marché porte sur la création d’aménagements de sécurité sur la N894 à Léglise (BK 0.300) - coussin ralentisseur + rétrécissement voirie ; la N874 à Bastogne (BK 0.160) - Création îlot refuge et avancées trottoirs pour passage piéton ; la N895 à Etalle (Ste-Marie-s-S / BK0.75 et 1.80) - Rétrécissement de voirie ; et la N88 à Musson (BK10.850) - Avancée de trottoir pour passage piéton. Les travaux s’effectuent sur le réseau II et III. Le détail des

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

13 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26-2044 - 00 - Comment déposer une offre.pdfPDF
26-2044 - 00 - Comment déposer une offre.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26-2044 - 01 - CSC signé.pdfPDF
26-2044 - 01 - CSC signé.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26-2044 - 02a - Annexe technique (Bastogne_N874).pdfPDF
26-2044 - 02a - Annexe technique (Bastogne_N8...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26-2044 - 02b - Annexe technique (Vue en coupe Coussin Berlinois).pdfPDF
26-2044 - 02b - Annexe technique (Vue en coup...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26-2044 - 03a - FTx - REVy.xlsxXLS
26-2044 - 03a - FTx - REVy.xlsx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26-2044 - 03b - Récapitulatif des FT.xlsxXLS
26-2044 - 03b - Récapitulatif des FT.xlsx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26-2044 - 04 - Plan de sécurité.pdfPDF
26-2044 - 04 - Plan de sécurité.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26-2044 - 05 - Formulaire d'offre.docxDOC
26-2044 - 05 - Formulaire d'offre.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26-2044 - 06 - Métré.XLSXLS
26-2044 - 06 - Métré modifié - poste 116 TVA ...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26-2044 - 07 - Annexes au métré.pdfPDF
26-2044 - 07 - Annexes au métré.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26-2044 - 08 - Recours au Conseil d'Etat.pdfPDF
26-2044 - 08 - Recours au Conseil d'Etat.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
26-2044 - 09 - Justification - Avis rectificatif n°1.pdfPDF
26-2044 - 09 - Justification - Avis rectifica...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline