Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Vejservice Luxembourg - Lejeaftale for vejsoprensning og rensning – Florenville distrikt

Åben
Frist
8 dage tilbage
9. september 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
SOF-MI-O8.08.02-25-7425
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
BEZZZ, Belgium
Udgivet
24. august 2026
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

20. august 2026

Frist for spørgsmål

2. september 2026

Frist for tilbud

9. september 2026

Budget
Ikke oplyst
Varighed
6 måneder
Lokation
BEZZZ
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

Chacun des marchés conclus sur la base de l’accord-cadre est un marché de services qui a pour objet le brossage et le curage des voiries du réseau du district routier de Florenville Les services s’effectuent sur des routes appartenant au réseau I qui sont décrites en annexe 2 du présent cahier spécial des charges ainsi que sur des routes du réseau II et III. Les services sont de l’entretien préventif, conditionnel et curatif (voir glossaire).

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

13 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
25-7425 - 00 - Comment soumettre une offre ou demande de participation pour les ...PDF
25-7425 - 00 - Comment soumettre une offre ou...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
25-7425 - 01 - CSC signé + Annexes 1 et 2.pdfPDF
25-7425 - 01 - CSC signé + Annexes 1 et 2.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
25-7425 - 02 - ANNEXE 3-carte district D13.pdfPDF
25-7425 - 02 - ANNEXE 3-carte district D13.pd...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
25-7425 - 03 - ANNEXE 4-PSS.pdfPDF
25-7425 - 03 - ANNEXE 4-PSS.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
25-7425 - 04a - ANNEXE 5-Formules Révision SOFICO.pdfPDF
25-7425 - 04a - ANNEXE 5-Formules Révision SO...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
25-7425 - 04b - ANNEXE 5-Formules Révision SPW.pdfPDF
25-7425 - 04b - ANNEXE 5-Formules Révision SP...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
25-7425 - 05 - ANNEXE 6-postes soumis à cautionnement complémentaire SPW.pdfPDF
25-7425 - 05 - ANNEXE 6-postes soumis à cauti...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
25-7425 - 06a - ANNEXE 7-Inventaire récapitulatif SOFICO.XLSXLS
25-7425 - 06a - ANNEXE 7-Inventaire récapitul...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
25-7425 - 06b - ANNEXE 7-Inventaire récapitulatif SPW.XLSXLS
25-7425 - 06b - ANNEXE 7-Inventaire récapitul...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
25-7425 - 07 - ANNEXE 8 - DUME à compléter.zipZIP
25-7425 - 07 - ANNEXE 8 - DUME à compléter.zi...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
25-7425 - 08 - Recours au Conseil d'Etat.pdfPDF
25-7425 - 08 - Recours au Conseil d'Etat.pdf

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
25-7425 - 09 - Justification - Avis rectificatif n°1.pdfPDF
25-7425 - 09 - Justification - Avis rectifica...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline