Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

Renovering af 144 boliger på 2 lokationer - Genudbud af lot 6 Ydre snedkerarbejde af 44 boliger fordelt på 2 bygninger rue du Commerce 3-5 i 4800 VERVIERS

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
27. juli 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
2025-ST-T-12 TER
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
BE335, Belgium
Udgivet
26. august 2026
Organisation
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

26. juni 2026

Frist for spørgsmål

20. juli 2026

Frist for tilbud

27. juli 2026

Budget
Ikke oplyst
Varighed
Ikke angivet
Lokation
BE335
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

Le marché se rapporte à : LA RENOVATION ET l’OPTIMISATION DE 144 LOGEMENTS sur 2 sites : Rue du commerce 3 et 5 à 4800 VERVIERS – LOT 6 : COMMERCE – MENUISERIES EXTERIEURES de 44 logements répartis en 2 immeubles Le présent marché s’inscrit dans le cadre du « plan de rénovation des logements publics 2020-2024 » et concerne tout particulièrement le Lot 6 – COMMERCE 3-5 à VERVIERS – MENUISERIES EXTERIEURES : • Rénovation des menuiseries extérieures Situation des travaux : - 1 Immeuble de 8 lo

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

1 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline