Brug for hjælp fra en udbudsekspert? Se vores udbudsforberedelsestjeneste
Udbud

KØB AF BEKLÆDNING, FLYVEUDSTYR TIL FLYVNINGSPERSONALE OG JORDINSTRUKTØRER CLV – LEVERING AF BEKLÆDNING

Lukket

Fristen for indsendelse er overskredet

Fristen for indsendelse af dette udbud er overskredet, og der modtages ikke længere ansøgninger. Oplysningerne nedenfor er gemt til referenceformål.

Gennemse aktive udbud
Frist
Udløbet
21. august 2026
Kontrakt detaljer
Kategori
Andet
Reference
N006/26/V00024307
Værdi
Ikke oplyst
Lokation
CZ053, Czechia
Udgivet
24. august 2026
Organisation
CPV-kode
Projekttidslinje

Udbud offentliggjort

31. juli 2026

Frist for spørgsmål

14. august 2026

Frist for tilbud

21. august 2026

Budget
Ikke oplyst
Varighed
Ikke angivet
Lokation
CZ053
Type
Andet

Original udbudsbeskrivelse

Předmětem veřejné zakázky je dodávka oblečení a letecké výstroje pro létající a pozemní personál CLV. Bližší informace o předmětu plnění jsou uvedeny v čl. 2 Výzvy k podání nabídek vč. zadávací dokumentace.

Risikoanalyse

Risikoanalyse er endnu ikke tilgængelig for dette lands udbud. I øjeblikket understøttet: Estland, Letland, Litauen, Polen, Frankrig, Storbritannien, Danmark, Holland, Norge og Finland.

Vinderstrategi

Få en AI-drevet vinderstrategi skræddersyet til dette udbud. Inkluderer sandsynlighedsscore for at vinde, vigtige muligheder og udfordringer, anbefalede fokusområder for tilbuddet, indsigt i konkurrencepositionering og handlingsrettede anbefalinger for at maksimere dine chancer.

Log ind

Konkurrenter

Opgrader for at se, hvilke virksomheder der sandsynligvis vil afgive tilbud på dette udbud, baseret på historiske indkøbsdata.

Log ind

Krav og kvalifikationer

AI udtrækker og organiserer alle krav fra udbudsdokumenter — obligatoriske kvalifikationer, tekniske specifikationer, finansielle betingelser og indsendelsesregler — tydeligt kategoriseret, så du ved præcis, hvad der kræves for at byde.

Log ind

Grundlæggende krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenter

6 dokumenter tilgængelige med AI-resuméer

P1 Krycí list.docxDOC
P1 Krycí list.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
P2 Čestné prohlášení dodavatele.docxDOC
P2 Čestné prohlášení dodavatele.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
P3 Rámcová smlouva_revRD.docDOC
P3 Rámcová smlouva_revRD.doc

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
P4 Specifikace předmětu plnění_revVP.docxDOC
P4 Specifikace předmětu plnění_revVP.docx

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Šifrovací N006-26-V00024307 NÁKUP OBLEČENÍ, LETECKÉ VÝSTROJE PRO LÉTAJ.cerDOC
Šifrovací N006-26-V00024307 NÁKUP OBLEČENÍ, L...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis
Výzva k podání nabídky -oblečení CLV_revLM_RD_verHM.pdfPDF
Výzva k podání nabídky -oblečení CLV_revLM_RD...

Intet resumé tilgængeligt for dette dokument.

Vis

Forhåndsvisning af Dokumenter

Tilmeld dig for at se dokumentresuméer og analyser

Kvalitetsscore

Omfattende kvalitetsanalyse af dette udbud, der scorer juridisk overholdelse, klarhed, fuldstændighed, retfærdighed, praktisk anvendelighed, datakonsistens og bæredygtighed på en skala fra 0-100 med detaljeret opdeling og anbefalinger.

Log ind

Tilføj til pipeline