Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Rivning och återuppbyggnad av en modulär läktare vid Henri Rochefort-stadion i Houdeng-Goegnies

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
28 augusti 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
2026/124 (4262)
Värde
Ej angivet
Plats
BE329, Belgium
Publicerad
25 augusti 2026
Organisation
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

6 juli 2026

Sista dag för frågor

21 augusti 2026

Sista anbudsdag

28 augusti 2026

Budget
Ej angivet
Varaktighet
1 månader
Plats
BE329
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

Démolition et la reconstruction d’une tribune modulaire au stade Henri Rochefort à Houdeng-Goegnies

Riskanalys

Riskanalys är ännu inte tillgänglig för detta lands upphandlingar. För närvarande stöds: Estland, Lettland, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannien, Danmark, Nederländerna, Norge och Finland.

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

9 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

01_Plan_Stade Henri Rochefort_tribune terrain T1_existant.pdfPDF
01_Plan_Stade Henri Rochefort_tribune terrain...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

02_Plan_Stade Henri Rochefort_tribune terrain T1_projet.pdfPDF
02_Plan_Stade Henri Rochefort_tribune terrain...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

03_Stade Henri Rochefort_tribune_photos.pdfPDF
03_Stade Henri Rochefort_tribune_photos.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

04_La Louvière - Stade Henri Rochefort - Tribune modulaire - PSS+CC1+2+3 - 26042...PDF
04_La Louvière - Stade Henri Rochefort - Trib...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

2026_05_08_CCH - Modele 3P (3).pdfPDF
2026_05_08_CCH - Modele 3P (3).pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Lot_1_Metre.xlsXLS
Lot_1_Metre.xls

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Lot_2_Metre.xlsXLS
Lot_2_Metre.xls

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Lot_3_Metre.xlsXLS
Lot_3_Metre.xls

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline