Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Design och övervakning av anläggningen av offentlig plats för projektet 'Antoine Van Hoorebekehof' i Gent

Stängd
Sista anbudsdag
0 dagar kvar
1 september 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
WI B60FDCC6
Värde
Ej angivet
Plats
BE234, Belgium
Publicerad
25 augusti 2026
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

29 juni 2026

Sista dag för frågor

25 augusti 2026

Sista anbudsdag

1 september 2026

Budget
Ej angivet
Varaktighet
4 månader
Plats
BE234
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

Ontwerp en leiding van de aanleg van de publieke ruimte voor het project 'Antoine Van Hoorebekehof' te Gent

Riskanalys

Riskanalys är ännu inte tillgänglig för detta lands upphandlingar. För närvarande stöds: Estland, Lettland, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannien, Danmark, Nederländerna, Norge och Finland.

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

12 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage_10_Nota Hemelwaterneutrale projecten 2025_0.pdfPDF
Bijlage_10_Nota Hemelwaterneutrale projecten ...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage_1_Verklaring_Ontwerpteam.docxDOC
Bijlage_1_Verklaring_Ontwerpteam.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage_2_projectfiche_infrastructuur.docxDOC
Bijlage_2_projectfiche_infrastructuur.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage_3_verklaring_op_eer.docxDOC
Bijlage_3_verklaring_op_eer.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage_4_offerteformulier_WI_2023.docxDOC
Bijlage_4_offerteformulier_WI_2023.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage_5_Contract_WI_2023_01042025_Hoorebekehof.docxDOC
Bijlage_5_Contract_WI_2023_01042025_Hoorebeke...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage_6_Voorlopig eindrapport AVH (POLO).pdfPDF
Bijlage_6_Voorlopig eindrapport AVH (POLO).pd...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage_7_Algemene bepalingen studieopdrachten stad Gent en Farys.docDOC
Bijlage_7_Algemene bepalingen studieopdrachte...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage_8_Ontwerprichtlijnen van de stad_Versie31032025.docxDOC
Bijlage_8_Ontwerprichtlijnen van de stad_Vers...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage_9_Ontwerprichtlijnen riolering_Farys.docxDOC
Bijlage_9_Ontwerprichtlijnen riolering_Farys....

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Modelbestek_diensten_open procedure_Hoorebekehof.pdfPDF
Modelbestek_diensten_open procedure_Hoorebeke...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline