Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Upphandling av arbeten för byggande av gångbro i den västra delen av hamnen i Cres

Öppen
Sista anbudsdag
14 dagar kvar
18 september 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
EV-M-07/26
Värde
€166,025
Plats
Primorje-Gorski Kotar County, Croatia
Publicerad
27 augusti 2026
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

28 augusti 2026

Sista dag för frågor

11 september 2026

Sista anbudsdag

18 september 2026

Budget
€166,025
Varaktighet
Ej angivet
Plats
Primorje-Gorski Kotar County
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

Nabava radova izgradnje pasarele na zapadnom djelu luke Cres

Riskanalys

Riskanalys är ännu inte tillgänglig för detta lands upphandlingar. För närvarande stöds: Estland, Lettland, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannien, Danmark, Nederländerna, Norge och Finland.

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

3 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Prijedlog ugovoraDOC
Prilog 1. Prijedlog Ugovora o javnoj nabavi.d... -- 60.8 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Tehničke specifikacijeDOC
Tehničke specifikacije - Opis predmeta nabave... -- 23.1 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

TroškovnikXLS
Troskovnik_DON_Z - Grotica pasarela.xlsx -- 26.6 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline