Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Leverans och samordning av inspektionstjänster och kapacitet för Nederländska myndigheten för livsmedel och konsumentproduktsäkerhet

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
31 augusti 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
581486
Värde
Ej angivet
Plats
Netherlands
Publicerad
25 augusti 2026
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

24 maj 2026

Sista dag för frågor

24 augusti 2026

Sista anbudsdag

31 augusti 2026

Budget
Ej angivet
Varaktighet
Ej angivet
Plats
Netherlands
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

The Inspection Services are carried out by qualified supervisory veterinarians registered in the Veterinary Register. The execution of the Inspection Services must comply with the applicable Inspection Framework. For each Service performed, the Inspector shall deliver an Inspection Report as a result. The Contractor is responsible for the organization and execution of the Services, including planning, (pre)selection, screening, contracting of Subcontractors, adminis
EU-finansierad

Kör riskanalys

Identifiera potentiella risker, inkonsekvenser och varningsflaggor i alla upphandlingsdokument. Få en detaljerad riskrapport med allvarlighetsgrader och rekommendationer för åtgärder.

Logga in

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • EU funding compliance required

Dokument

15 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

TN581486 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardreg...DOC
TN581486 - EF16 Aankondiging van een opdracht... -- 207.5 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage 10 KlachtenprocedureDOC
Bijlage 10 Klachtenprocedure -- 38.9 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage 11 Digitale-brochure-gedragscode-integriteit-rijkDOC
Bijlage 11 Digitale-brochure-gedragscode-inte... -- 555.2 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage 12 Model Integriteitsverklaring Rijk voor externenDOC
Bijlage 12 Model Integriteitsverklaring Rijk ... -- 45.2 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage 13 Gedragsregeling-voor-de-digitale-werkomgevingDOC
Bijlage 13 Gedragsregeling-voor-de-digitale-w... -- 355.3 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage 1 Uniform_Europees_AanbestedingsdocumentDOC
Bijlage 1 Uniform_Europees_Aanbestedingsdocum... -- 2.0 MB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage 2 Beschrijving en eisen InspectiedienstenDOC
Bijlage 2 Beschrijving en eisen Inspectiedien... -- 47.5 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage 3 Ingevolge Verordening EU 2022-576DOC
Bijlage 3 Ingevolge Verordening EU 2022-576 -- 71.9 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage 4 ReferentieverklaringDOC
Bijlage 4 Referentieverklaring -- 33.2 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage 5 PrijzenbladDOC
Bijlage 5 Prijzenblad -- 42.2 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage 6 Procedure Nadere offerteaanvraagDOC
Bijlage 6 Procedure Nadere offerteaanvraag -- 31.6 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage 7 Concept RaamovereenkomstDOC
Bijlage 7 Concept Raamovereenkomst -- 71.6 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage 8 ARVODI-2025DOC
Bijlage 8 ARVODI-2025 -- 173.2 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage 9 Vragen-en-opmerkingenformulierDOC
Bijlage 9 Vragen-en-opmerkingenformulier -- 34.0 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

def. Aanbestedingsdocument EA InspectiedienstenDOC
def. Aanbestedingsdocument EA Inspectiedienst... -- 553.8 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline