Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Anbudsinbjudan för utbyggnad av två klassrum och kök till Ardfield NS. Rullnummer 12147W

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
7 augusti 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
Ard-2026asa
Värde
€800,000
Plats
IE053, Ireland
Publicerad
24 augusti 2026
Organisation
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

7 juli 2026

Sista dag för frågor

31 juli 2026

Sista anbudsdag

7 augusti 2026

Budget
€800,000
Varaktighet
9 månader
Plats
IE053
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

The Board of Management of Ardfield National School invites Tenders to this cft for Two Classroom and Kitchen Extension to Ardfield NS

Riskanalys

Riskanalys är ännu inte tillgänglig för detta lands upphandlingar. För närvarande stöds: Estland, Lettland, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannien, Danmark, Nederländerna, Norge och Finland.

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

13 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

1 Extension Ground Floor Plan scale 1 to 200.pdfPDF
1 Extension Ground Floor Plan scale 1 to 200....

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

26162 ARDFIELD NS.E0XDOC
26162 ARDFIELD NS.E0X

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

2 Extension Ground Floor Plan Part Fire Part DAC scale 1 to 100.pdfPDF
2 Extension Ground Floor Plan Part Fire Part ...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

3 Section and Part Specification Scale 1 to 100.pdfPDF
3 Section and Part Specification Scale 1 to 1...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

4 Proposed Elevations 1.pdfPDF
4 Proposed Elevations 1.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

5 Proposed Elevations 2.pdfPDF
5 Proposed Elevations 2.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

6 Proposed Site Layout Plan.pdfPDF
6 Proposed Site Layout Plan.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

7 Site Location Map.pdfPDF
7 Site Location Map.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Contract Notice PDFPDF
8588288_contract_notice.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

A Existing Ground Floor Plan.pdfPDF
A Existing Ground Floor Plan.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Ardfield NS BOQ.pdfPDF
Ardfield NS BOQ.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

B. Existing Elevations 1.pdfPDF
B. Existing Elevations 1.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

C Existing Elevations 2.pdfPDF
C Existing Elevations 2.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline