Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Förhandlat förfarande utan föregående offentliggörande för underhåll och reparation av radioaktivitetsdetektorer för SPF Interior

Öppen
Sista anbudsdag
21 dagar kvar
22 september 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
MAP2026-508-52
Värde
Ej angivet
Plats
BE, Belgium
Publicerad
25 augusti 2026
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

20 augusti 2026

Sista dag för frågor

15 september 2026

Sista anbudsdag

22 september 2026

Budget
Ej angivet
Varaktighet
48 månader
Plats
BE
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

Le présent marché porte sur l’entretien et la calibration de détecteurs de radioactivité ‘’Colibri’’, cannes télescopiques ‘’Télé-STTC’’, sondes de contamination ‘’SG-2R’’ et sondes de contamination ‘’SABG-100’’ de la marque Canberra (code CPV : 50000000). L’entretien garantit l’utilisation et le fonctionnement normaux des fournitures pendant la durée du contrat.

Riskanalys

Riskanalys är ännu inte tillgänglig för detta lands upphandlingar. För närvarande stöds: Estland, Lettland, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannien, Danmark, Nederländerna, Norge och Finland.

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

8 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bestek_OPZVB_508_2026_07_06.pdfPDF
Bestek_OPZVB_508_2026_07_06.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Colibri - Bijlage A2 Prijzen - Annexe A2 Prix.xlsxXLS
Colibri - Bijlage A2 Prijzen - Annexe A2 Prix...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

CSC_PNSPP_508_2026_07_06.pdfPDF
CSC_PNSPP_508_2026_07_06.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Doc_A_FR_508_2026_06_26.docxDOC
Doc_A_FR_508_2026_06_26.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Doc_A_NL_508_2026_06_26.docxDOC
Doc_A_NL_508_2026_06_26.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Doc_B_FR_508_2026_07_06.docxDOC
Doc_B_FR_508_2026_07_06.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Doc_B_NL_508_2026_06_26.docxDOC
Doc_B_NL_508_2026_06_26.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline