Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Transport of human bodies or remains on behalf of prosecutor's offices within the jurisdiction of the District Prosecutor's Office in Szczecin

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
19 maj 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Tjänster
Referens
2026/BZP 00237427/01
Värde
Ej angivet
Plats
Zachodniopomorskie, Polen
Publicerad
26 augusti 2026
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

11 maj 2026

Sista dag för frågor

12 maj 2026

Sista anbudsdag

19 maj 2026

VinstsannolikhetPRO
🔒
Uppgradera till Professional
Se din uppskattade vinstsannolikhet baserat på historisk data.
Uppgradera till Professional →
KöparinsikterPRO
🔒
Lås upp köparinsikter
Se utgiftsmönster, föredragna procedurer och mer.
Uppgradera till Professional →
SektorinsikterPRO
🔒
Lås upp sektorinsikter
Se genomsnittliga vinnande priser, konkurrensnivåer och marknadstrender.
Uppgradera till Professional →
Budget
Ej angivet
Varaktighet
12 månader
Plats
Zachodniopomorskie
Typ
Tjänster
Marknadsjämförelse
Genomsnittligt vinnande pris
€1,120,856
Genomsnittligt antal anbud
0.5
Konkurrens
Låg
Vinnande små och medelstora företag
88%
10,629 analyserade upphandlingar

Ursprunglig beskrivning av upphandling

Transport of human bodies or remains on behalf of prosecutor's offices within the jurisdiction of the District Prosecutor's Office in Szczecin

Kör riskanalys

Identifiera potentiella risker, inkonsekvenser och varningsflaggor i alla upphandlingsdokument. Få en detaljerad riskrapport med allvarlighetsgrader och rekommendationer för åtgärder.

Logga in

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

11 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Notice PDFPDF
08deaf49-63bc-ba8a-5fad-950001a8c2e5.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

01. SWZ.pdfPDF
01. SWZ.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

02. Zal 1 do SWZ formularz oferty.docxDOC
02. Zal 1 do SWZ formularz oferty.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

03. Zal 2 do SWZ oswiadczenie o wykluczeniu.docxDOC
03. Zal 2 do SWZ oswiadczenie o wykluczeniu.d...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

04. Zal 3 do SWZ oswiadczenie o spelnianiu warunkow udzialu.docxDOC
04. Zal 3 do SWZ oswiadczenie o spelnianiu wa...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

05. Zal 4 do SWZ wzor zobowiazania podmiotu udostępniajacego.docxDOC
05. Zal 4 do SWZ wzor zobowiazania podmiotu u...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

06. Zal 5 do SWZ wykaz podstaw wykluczenia.docxDOC
06. Zal 5 do SWZ wykaz podstaw wykluczenia.do...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

07. Zal 6 do SWZ projektowane postanowienia umowy.pdfPDF
07. Zal 6 do SWZ projektowane postanowienia u...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

08. Zal 7 do SWZ wykaz środków transportu.docxDOC
08. Zal 7 do SWZ wykaz środków transportu.doc...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

09. Zal 8 do SWZ wykaz usług.docxDOC
09. Zal 8 do SWZ wykaz usług.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

10. ogłoszenie o zamówieniu.pdfPDF
10. ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline