Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

KS Ostrava - Ramavtal för leverans av toalettpapper, pappershanddukar och sanitetsväskor

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
16 juli 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
N006/26/V00020111
Värde
€413,660
Plats
CZ080, Czechia
Publicerad
24 augusti 2026
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

7 juli 2026

Sista dag för frågor

9 juli 2026

Sista anbudsdag

16 juli 2026

Budget
€413,660
Varaktighet
Ej angivet
Plats
CZ080
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

dodávky toaletního papíru, papírových ručníků a hygienických sáčků - bližší specifikace viz. Příloha č. 4 - Technická specifikace a Příloha č. 3 - Položkový rozpočet k ocenění

Riskanalys

Riskanalys är ännu inte tillgänglig för detta lands upphandlingar. För närvarande stöds: Estland, Lettland, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannien, Danmark, Nederländerna, Norge och Finland.

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

7 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Příloha č. 1 - Sazebník jednotkových cen Spr 988_2026.xlsxXLS
Příloha č. 1 - Sazebník jednotkových cen Spr ...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Příloha č. 2 - Návrh dohody Spr 988_2026.docxDOC
Příloha č. 2 - Návrh dohody Spr 988_2026.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Příloha č. 3 - Položkový rozpočet k ocenění Spr 988_2026.xlsXLS
Příloha č. 3 - Položkový rozpočet k ocenění S...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Příloha č. 4 - Technická specifikace Spr 988_2026.docDOC
Příloha č. 4 - Technická specifikace Spr 988_...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Příloha č. 5 - Čestné prohlášení ke střetu zájmů.docxDOC
Příloha č. 5 - Čestné prohlášení ke střetu zá...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Příloha č. 6 - Čestné prohlášení k mezinárodním sankcím.docxDOC
Příloha č. 6 - Čestné prohlášení k mezinárodn...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Výzva k podání nabídky včetně zadávací dokumentace Spr 988_2026.docxDOC
Výzva k podání nabídky včetně zadávací dokume...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline