Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Öppet hus Wmo-vård, hushållsstöd och ungdomsrådgivning för Nissewaards kommun från 2026-01-01

Öppen
Sista anbudsdag
1217 dagar kvar
31 december 2029
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
575912
Värde
Ej angivet
Plats
Netherlands
Publicerad
25 augusti 2026
Organisation
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

10 juli 2026

Sista dag för frågor

24 december 2029

Sista anbudsdag

31 december 2029

Budget
Ej angivet
Varaktighet
Ej angivet
Plats
Netherlands
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

In de basisovereenkomst Wmo-Jeugd2026 worden afspraken tussen gemeente en aanbieder gemaakt over de randvoorwaarden waaraan een aanbieder moet voldoen om in Nissewaard ondersteuning te leveren onder de jeugdwet en/of Wet maatschappelijke ondersteuning vanaf 1 januari 2026. De basisovereenkomst wordt aangevuld met één of meer uitvoeringsovereenkomsten. Alleen partijen die zowel de basisovereenkomst als één of meer uitvoeringsovereenkomsten en de verwerkersovereenkomst hebben ondertekend mogen van
EU-finansierad

Kör riskanalys

Identifiera potentiella risker, inkonsekvenser och varningsflaggor i alla upphandlingsdokument. Få en detaljerad riskrapport med allvarlighetsgrader och rekommendationer för åtgärder.

Logga in

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • EU funding compliance required

Dokument

17 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

TN575912 - EF20 Aankondiging van een opdracht - Aankondiging publiceren 20260708...DOC
TN575912 - EF20 Aankondiging van een opdracht... -- 234.5 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Basisovereenkomst versie 1.3 _ 01-07-2026DOC
Basisovereenkomst versie 1.3 _ 01-07-2026 -- 409.6 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage 2a Dienstencatalogus versie 1.1 aangepaste jeugdproducten 1-1-2026DOC
Bijlage 2a Dienstencatalogus versie 1.1 aange... -- 570.6 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage 2b Inschrijfformulier 01-01-2026 versie 1.4DOC
Bijlage 2b Inschrijfformulier 01-01-2026 vers... -- 224.6 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage 4a Tabbladen tarifering versie 1.2DOC
Bijlage 4a Tabbladen tarifering versie 1.2 -- 339.6 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage 5 Kwaliteitskader versie 1.1DOC
Bijlage 5 Kwaliteitskader versie 1.1 -- 657.7 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage 6 Administratieprotocol WMO Jeugd berichtenverkeer v1.2DOC
Bijlage 6 Administratieprotocol WMO Jeugd ber... -- 423.5 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage III Akkoordverklaring versie 1.2DOC
Bijlage III Akkoordverklaring versie 1.2 -- 200.3 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage II Uniform Europees Aanbestedingsdocument_UEADOC
Bijlage II Uniform Europees Aanbestedingsdocu... -- 1.4 MB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Bijlage IV_Standaard Verwerkersovereenkomst Jeugdhulp en WmoDOC
Bijlage IV_Standaard Verwerkersovereenkomst J... -- 189.3 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Brief start van toetredingsproces OH Wmo - JeugdDOC
Brief start van toetredingsproces OH Wmo - Je... -- 285.4 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Organisatie formulier zorgaanbiedersDOC
Organisatie formulier zorgaanbieders -- 74.6 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Overzicht van benodigde stukken OH Wmo - JeugdDOC
Overzicht van benodigde stukken OH Wmo - Jeug... -- 314.6 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

uea_575912_20260708154903DOC
uea_575912_20260708154903 -- 492.1 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Uitvoeringsovereenkomst versie 1.2 _01-04-2024DOC
Uitvoeringsovereenkomst versie 1.2 _01-04-202... -- 353.9 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Veelgestelde vragen en contactgegevensDOC
Veelgestelde vragen en contactgegevens -- 259.1 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Verlengingsovereenkomst 2026 Nieuwe Toetreders voor de Open House Jeugdhulp en W...DOC
Verlengingsovereenkomst 2026 Nieuwe Toetreder... -- 231.7 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline