Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Usługa przewozu zwłok osób zmarłych lub zabitych i ich szczątków świadczona na zlecenie Prokuratury Okręgowej w Łodzi i podległych jej jednostek organizacyjnych z podziałem na dziewięć zadań

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
9 januari 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Tjänster
Referens
2025/BZP 00632417/01
Värde
Ej angivet
Plats
Łódzkie, Polen
Publicerad
26 augusti 2026
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Sista dag för frågor

2 januari 2026

Sista anbudsdag

9 januari 2026

VinstsannolikhetPRO
🔒
Uppgradera till Professional
Se din uppskattade vinstsannolikhet baserat på historisk data.
Uppgradera till Professional →
KöparinsikterPRO
🔒
Lås upp köparinsikter
Se utgiftsmönster, föredragna procedurer och mer.
Uppgradera till Professional →
SektorinsikterPRO
🔒
Lås upp sektorinsikter
Se genomsnittliga vinnande priser, konkurrensnivåer och marknadstrender.
Uppgradera till Professional →
Budget
Ej angivet
Varaktighet
Ej angivet
Plats
Łódzkie
Typ
Tjänster
Marknadsjämförelse
Genomsnittligt vinnande pris
€1,120,856
Genomsnittligt antal anbud
0.5
Konkurrens
Låg
Vinnande små och medelstora företag
88%
10,629 analyserade upphandlingar

Ursprunglig beskrivning av upphandling

Usługa przewozu zwłok osób zmarłych lub zabitych i ich szczątków świadczona na zlecenie Prokuratury Okręgowej w Łodzi i podległych jej jednostek organizacyjnych z podziałem na dziewięć zadań

Kör riskanalys

Identifiera potentiella risker, inkonsekvenser och varningsflaggor i alla upphandlingsdokument. Få en detaljerad riskrapport med allvarlighetsgrader och rekommendationer för åtgärder.

Logga in

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

14 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Informacja o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia e-zamowienia.pdfPDF
Informacja o kwocie przeznaczonej na sfinanso...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Informacja z otwarcia ofert.pdfPDF
Informacja z otwarcia ofert.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Ogłoszenie o zamówieniu.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

SWZ.pdfPDF
SWZ.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 10 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.docxDOC
Załącznik nr 10 do SWZ - Oświadczenie o aktua...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.pdfPDF
Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamów...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 2 do SWZ - Wzór umowy.pdfPDF
Załącznik nr 2 do SWZ - Wzór umowy.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz ofertowy.docDOC
Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz ofertowy.do...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie art. 125.docDOC
Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie art. 125...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie art. 117.docDOC
Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie art. 117...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz pojazdów specjalnych.docDOC
Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz pojazdów specja...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 7 do SWZ - Zobowiązanie - udostępnienie zasobów.docDOC
Załącznik nr 7 do SWZ - Zobowiązanie - udostę...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 8 do SWZ - Oświadczenie o grupie kapitałowej.docDOC
Załącznik nr 8 do SWZ - Oświadczenie o grupie...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 9 do SWZ - Oświadczenie art. 7 ust 1.docDOC
Załącznik nr 9 do SWZ - Oświadczenie art. 7 u...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline