Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Organizacja w 2026 r. trzech dwudniowych wycieczek dla dzieci i opiekunów z rodzin zastępczych

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
28 januari 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Tjänster
Referens
2026/BZP 00030491/01
Värde
Ej angivet
Plats
Łódzkie, Polen
Publicerad
26 augusti 2026
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Sista dag för frågor

21 januari 2026

Sista anbudsdag

28 januari 2026

VinstsannolikhetPRO
🔒
Uppgradera till Professional
Se din uppskattade vinstsannolikhet baserat på historisk data.
Uppgradera till Professional →
SektorinsikterPRO
🔒
Lås upp sektorinsikter
Se genomsnittliga vinnande priser, konkurrensnivåer och marknadstrender.
Uppgradera till Professional →
Budget
Ej angivet
Varaktighet
Ej angivet
Plats
Łódzkie
Typ
Tjänster
Marknadsjämförelse
Genomsnittligt vinnande pris
€779,692
Genomsnittligt antal anbud
0.3
Konkurrens
Låg
Vinnande små och medelstora företag
83%
2,709 analyserade upphandlingar

Ursprunglig beskrivning av upphandling

Organizacja w 2026 r. trzech dwudniowych wycieczek dla dzieci i opiekunów z rodzin zastępczych
EU-finansierad

Kör riskanalys

Identifiera potentiella risker, inkonsekvenser och varningsflaggor i alla upphandlingsdokument. Få en detaljerad riskrapport med allvarlighetsgrader och rekommendationer för åtgärder.

Logga in

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • EU funding compliance required

Dokument

17 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Informacja z otwarcia ofert 28 01 2026.pdfPDF
Informacja z otwarcia ofert 28 01 2026.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Odpowiedź na pytanie z dnia 15 01 2026.pdfPDF
Odpowiedź na pytanie z dnia 15 01 2026.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Odpowiedź pytanie 21 01 2026.pdfPDF
Odpowiedź pytanie 21 01 2026.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfPDF
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

SWZ_______wycieczki_dwudniowe_26.pdfPDF
SWZ_______wycieczki_dwudniowe_26.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik 10_______wycieczki_dwudniowe_26_zmiana.docxDOC
Załącznik 10_______wycieczki_dwudniowe_26_zmi...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik 11_______wycieczki_dwudniowe_26.docxDOC
Załącznik 11_______wycieczki_dwudniowe_26.doc...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik 1_______wycieczki_dwudniowe_26_zmiana.docxDOC
Załącznik 1_______wycieczki_dwudniowe_26_zmia...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik 2_______wycieczki_dwudniowe_26.docxDOC
Załącznik 2_______wycieczki_dwudniowe_26.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik 3_______wycieczki_dwudniowe_26.docxDOC
Załącznik 3_______wycieczki_dwudniowe_26.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik 4_______wycieczki_dwudniowe_26.docxDOC
Załącznik 4_______wycieczki_dwudniowe_26.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik 5_______wycieczki_dwudniowe_26.docxDOC
Załącznik 5_______wycieczki_dwudniowe_26.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik 6_______wycieczki_dwudniowe_26.docxDOC
Załącznik 6_______wycieczki_dwudniowe_26.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik 7_______wycieczki_dwudniowe_26.docxDOC
Załącznik 7_______wycieczki_dwudniowe_26.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik 8_______wycieczki_dwudniowe_26_zmiana.pdfPDF
Załącznik 8_______wycieczki_dwudniowe_26_zmia...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik 9_______wycieczki_dwudniowe_26.pdfPDF
Załącznik 9_______wycieczki_dwudniowe_26.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Zawiadomienie o wyborze najkorzystnijeszej oferty eZam.pdfPDF
Zawiadomienie o wyborze najkorzystnijeszej of...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline