Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Tillhandahållande av stödtjänster för studenter för personliga assistenter (PA) och anteckningstjänster till Trinity College Dublin och University College Dublin

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
28 augusti 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
TCD-26-C2493
Värde
Ej angivet
Plats
IE061, Ireland
Publicerad
25 augusti 2026
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

22 juli 2026

Sista dag för frågor

21 augusti 2026

Sista anbudsdag

28 augusti 2026

Budget
Ej angivet
Varaktighet
48 månader
Plats
IE061
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

The University seeks to appoint a competent panel of contractors for the provision of Student Support Services Personal Assistants (PAs)and Note Taker Services. The specification and services requirements are wholly described within the tender document set. Tenders must be submitted via the electronic postbox available on www.etenders.gov.ie by the response deadline. Only Tenders submitted to the electronic postbox will be accepted. Tenders submitted by any other means (including but not limited

Riskanalys

Riskanalys är ännu inte tillgänglig för detta lands upphandlingar. För närvarande stöds: Estland, Lettland, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannien, Danmark, Nederländerna, Norge och Finland.

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

3 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Contract Notice PDFPDF
8685394_contract_notice.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

espdRequest-8685394.pdfPDF
espdRequest-8685394.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

TCD-26-C2493 PA and Note takers Published 20072026.zipZIP
TCD-26-C2493 PA and Note takers Published 200...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline