Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Ramavtal för översättning och granskning från nederländska till engelska, franska och tyska samt sporadisk översättning och granskning från engelska, franska och tyska till nederländska för medlemmarna i vzw Association KU Leuven och Z.org KU Leuven vzw

Öppen
Sista anbudsdag
5 dagar kvar
8 september 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
QVMB25-3860
Värde
Ej angivet
Plats
BE242, Belgium
Publicerad
26 augusti 2026
Organisation
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

11 augusti 2026

Sista dag för frågor

1 september 2026

Sista anbudsdag

8 september 2026

Budget
Ej angivet
Varaktighet
4 månader
Plats
BE242
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

QVMB25-3860 – Raamleping tõlkimiseks ja retsenseerimiseks hollandi keelest inglise, prantsuse ja saksa keelde ning aeg-ajalt tõlkimiseks ja retsenseerimiseks inglise, prantsuse ja saksa keelest hollandi keelde vzw Associatie KU Leuven ja Z.org KU Leuven vzw liikmetele.

Riskanalys

Riskanalys är ännu inte tillgänglig för detta lands upphandlingar. För närvarande stöds: Estland, Lettland, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannien, Danmark, Nederländerna, Norge och Finland.

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

11 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

QVMB25-3860_BEST.pdfPDF
QVMB25-3860_BEST.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

QVMB25-3860_BIJLAGE 1_Lijst Associatieleden.docxDOC
QVMB25-3860_BIJLAGE 1_Lijst Associatieleden.d...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

QVMB25-3860_BIJLAGE 2_VERBINTENIS ONDERAANNEMER.docxDOC
QVMB25-3860_BIJLAGE 2_VERBINTENIS ONDERAANNEM...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

QVMB25-3860_BIJLAGE 3_OFFFORM.docxDOC
QVMB25-3860_BIJLAGE 3_OFFFORM.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

QVMB25-3860_BIJLAGE 3_OFFFORM.pdfPDF
QVMB25-3860_BIJLAGE 3_OFFFORM.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

QVMB25-3860_BIJLAGE 4_TOEGINV.docxDOC
QVMB25-3860_BIJLAGE 4_TOEGINV.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

QVMB25-3860_BIJLAGE 5 _Teksten.docxDOC
QVMB25-3860_BIJLAGE 5 _Teksten.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

QVMB25-3860_BIJLAGE 6_e fact asso.docxDOC
QVMB25-3860_BIJLAGE 6_e fact asso.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

QVMB25-3860_BIJLAGE 7_VOV.docxDOC
QVMB25-3860_BIJLAGE 7_VOV.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

QVMB26-3860_ADD.pdfPDF
QVMB26-3860_ADD.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline