Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Inköp av GIBS tjänstemärken inom projektet "Tvåfaktorsautentisering för MV (2:a etappen) och PČR och HZS"

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
13 juli 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
N006/26/V00020904
Värde
Ej angivet
Plats
CZ0, Czechia
Publicerad
24 augusti 2026
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

2 juli 2026

Sista dag för frågor

6 juli 2026

Sista anbudsdag

13 juli 2026

Budget
Ej angivet
Varaktighet
Ej angivet
Plats
CZ0
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

Předmětem veřejné zakázky je nákup 1 000 ks karet HID na bázi polykarbonátu umožňující gravírování údajů za účelem prodloužení životnosti, s nízkofrekvenčním, vysokofrekvenčním a NFC čipem s unikátními šifrovacími klíči určenými výhradně pro Generální inspekci bezpečnostních sborů, ochrannými prvky, embeddingu a inicializace kontaktního čipu Starcos 3.7 eIDAS C3 se základním vzorovým potiskem. Nákup HW a SW registrační autority pro vydávání certifikátů, včetně proškolení operátorů. Podrobná spec

Riskanalys

Riskanalys är ännu inte tillgänglig för detta lands upphandlingar. För närvarande stöds: Estland, Lettland, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannien, Danmark, Nederländerna, Norge och Finland.

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

5 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

2908-3_2026 Příloha č. 1 ZD_Technická specifikace.pdfPDF
2908-3_2026 Příloha č. 1 ZD_Technická specifi...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

2908-3_2026 Příloha č. 2 ZD_ Čestné prohlášení.docxDOC
2908-3_2026 Příloha č. 2 ZD_ Čestné prohlášen...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

2908-3_2026 Příloha č. 3 ZD_Krycí list nabídky.xlsxXLS
2908-3_2026 Příloha č. 3 ZD_Krycí list nabídk...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

2908-3_2026 Příloha č. 4 ZD_Návrh kupní smlouvy.docxDOC
2908-3_2026 Příloha č. 4 ZD_Návrh kupní smlou...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

2908-3_2026 ZD a výzva k podání nabídek_sig.pdfPDF
2908-3_2026 ZD a výzva k podání nabídek_sig.p...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline