Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Särskilt anbudsdokument nr. 57/53/4/25/170 - Linje 43: Angleur / Marloie - Rivage station - Borttagande av bevakad korsning genom anläggande av en underjordisk korridor vid km 19.855

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
25 augusti 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
57/53/4/25/170
Värde
Ej angivet
Plats
BE332, Belgium
Publicerad
26 augusti 2026
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

19 augusti 2026

Sista dag för frågor

18 augusti 2026

Sista anbudsdag

25 augusti 2026

Budget
Ej angivet
Varaktighet
5 månader
Plats
BE332
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

Le présent marché consiste en la réalisation d’un couloir-sous-voies et de ses accès, en remplacement de la traversée gardée (passerelle provisoire en place). La structure sous voies est constituée de pertuis en béton armé mis à disposition par Infrabel en gare de Rivage. Les travaux impliquent également le réaménagement complet des quais (rehausse, revêtement et équipement).

Riskanalys

Riskanalys är ännu inte tillgänglig för detta lands upphandlingar. För närvarande stöds: Estland, Lettland, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannien, Danmark, Nederländerna, Norge och Finland.

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

29 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

5753425170 Avis rectificatif n°1.pdfPDF
5753425170 Avis rectificatif n°1.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

57.53.4.25.170 - Avis rectificatif n°2.pdfPDF
57.53.4.25.170 - Avis rectificatif n°2.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

57.53.4.25.170 - Avis rectificatif n°3.pdfPDF
57.53.4.25.170 - Avis rectificatif n°3.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

57.53.4.25.170 - Avis rectificatif n°4.pdfPDF
57.53.4.25.170 - Avis rectificatif n°4.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

57.53.4.25.170 - Cahier Spécial des Charges.pdfPDF
57.53.4.25.170 - Cahier Spécial des Charges.p...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

57.53.4.25.170 - DUME - ESPD request fr.pdfPDF
57.53.4.25.170 - DUME - ESPD request fr.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

57.53.4.25.170 - Formulaire d'offre - Annexe 10 - Échelle de performance CO2 – M...PDF
57.53.4.25.170 - Formulaire d'offre - Annexe ...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

57.53.4.25.170 - Formulaire d'offre - Annexe 4 -Plan de Sécurité et Santé (PSSa)...PDF
57.53.4.25.170 - Formulaire d'offre - Annexe ...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

57.53.4.25.170 - Formulaire d'offre - Annexe 6 - CH 2026-101_rapports de forage ...PDF
57.53.4.25.170 - Formulaire d'offre - Annexe ...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

57.53.4.25.170 - Formulaire d'offre - Annexe 6 - ES29393 24 Infrabel à Sprimont-...PDF
57.53.4.25.170 - Formulaire d'offre - Annexe ...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

57.53.4.25.170 - Formulaire d'offre - Annexe 6 - ES29393 24 Infrabel à Sprimont-...PDF
57.53.4.25.170 - Formulaire d'offre - Annexe ...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

57.53.4.25.170 - Formulaire d'offre - Annexe 6 - ES29393 24 Infrabel à Sprimont-...PDF
57.53.4.25.170 - Formulaire d'offre - Annexe ...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

57.53.4.25.170 - Formulaire d'offre - Annexe 8 - Plan CSR.xlsxXLS
57.53.4.25.170 - Formulaire d'offre - Annexe ...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

57.53.4.25.170 - Formulaire d'offre.docxDOC
57.53.4.25.170 - Formulaire d'offre.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

57.53.4.25.170 - Formulaire d'offre.pdfPDF
57.53.4.25.170 - Formulaire d'offre.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

57.53.4.25.170 - Métré récapitulatif.xlsXLS
57.53.4.25.170 - Métré récapitulatif (Avis re...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

57.53.4.25.170 - Plan 01 - OA-0430-019.855-001.pdfPDF
57.53.4.25.170 - Plan 01 (AR02) - CE-0430-019...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

57.53.4.25.170 - Plan 02 - OA-0430-019.855-002.pdfPDF
57.53.4.25.170 - Plan 02 (AR02) - CE-0430-019...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

57.53.4.25.170 - Plan 03 - OA-0430-019.855-003.pdfPDF
57.53.4.25.170 - Plan 03 (AR02) - CE-0430-019...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

57.53.4.25.170 - Plan 04 - OA-0430-019.855-004.pdfPDF
57.53.4.25.170 - Plan 04 (AR02) - CE-0430-019...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

57.53.4.25.170 - Plan 05 - OA-0430-019.855-005.pdfPDF
57.53.4.25.170 - Plan 05 (AR02) - CE-0430-019...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

57.53.4.25.170 - Plan 06 - OA-0430-019.855-006.pdfPDF
57.53.4.25.170 - Plan 06 (AR02) - CE-0430-019...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

57.53.4.25.170 - Plan 07 - OA-0430-019.855-007.pdfPDF
57.53.4.25.170 - Plan 07 (AR02) - CE-0430-019...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

57.53.4.25.170 - Plan 08 - OA-0430-019.855-008.pdfPDF
57.53.4.25.170 - Plan 08 (AR02) - CE-0430-019...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

57.53.4.25.170 - Plan 09 (AR02) - CE-0430-019.855-001-009-DETAIL PERTUIS ET LOCA...PDF
57.53.4.25.170 - Plan 09 (AR02) - CE-0430-019...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

57.53.4.25.170 - Plan 10 (AR02) - CE-0430-019.855-001-010-Escaliers préfabriqué...PDF
57.53.4.25.170 - Plan 10 (AR02) - CE-0430-019...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

57.53.4.25.170 - Plan 11 (AR02) - CE-0430-019.855-001-011-Plan de principe des a...PDF
57.53.4.25.170 - Plan 11 (AR02) - CE-0430-019...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

ESPD_request_FR.pdfPDF
espd-request-8066fa3b-715f-4183-8d2d-32cf25ab...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline