Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

AWV/VW/2025/8_Leverans, installation, underhåll och anpassning av utrustning för upptäckt av överträdelser av tung trafik

Öppen
Sista anbudsdag
21 dagar kvar
22 september 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
AWV/VW/2025/8
Värde
Ej angivet
Plats
BEZZZ, Belgium
Publicerad
25 augusti 2026
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

28 juli 2026

Sista dag för frågor

15 september 2026

Sista anbudsdag

22 september 2026

Budget
Ej angivet
Varaktighet
12 månader
Plats
BEZZZ
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

Deze opdracht heeft als voorwerp het leveren, plaatsen, vervangen en onderhouden van apparatuur die deel uitmaakt van installaties gebruikt voor controles op inbreuken door zwaar vervoer m.b.t. tussenafstand, inhaalverbod, pechstrookrijden, overdimensionering en overlading (preselectie via WIM - Weigh In Motion). De installaties bevinden zich/dienen geplaatst te worden op en langs snelwegen en gewestwegen gespreid over het volledige Vlaamse Gewest.

Riskanalys

Riskanalys är ännu inte tillgänglig för detta lands upphandlingar. För närvarande stöds: Estland, Lettland, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannien, Danmark, Nederländerna, Norge och Finland.

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

11 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

AWV-VW-2025-8_Bestek_publicatie.pdfPDF
AWV-VW-2025-8_Bestek_publicatie.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

AWV-VW-2025-8_Bijlage1_Offerteformulier.docxDOC
AWV-VW-2025-8_Bijlage1_Offerteformulier.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

AWV-VW-2025-8_Bijlage2_Samenvattende Opmeting.xlsxXLS
AWV-VW-2025-8_Bijlage2_Samenvattende Opmeting...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

AWV-VW-2025-8_Bijlage3_Modelattest Verzekeringen.docxDOC
AWV-VW-2025-8_Bijlage3_Modelattest Verzekerin...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

AWV-VW-2025-8_Bijlage4_Verwerkersovereenkomst.docxDOC
AWV-VW-2025-8_Bijlage4_Verwerkersovereenkomst...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

AWV-VW-2025-8_Bijlage5_VGP.pdfPDF
AWV-VW-2025-8_Bijlage5_VGP.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

AWV-VW-2025-8_Bijlage6_BIM-uitvoeringsplan.pdfPDF
AWV-VW-2025-8_Bijlage6_BIM-uitvoeringsplan.pd...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

AWV-VW-2025-8_Bijlage7_Technische documentatie ikv. onderhoud van bestaande inst...PDF
AWV-VW-2025-8_Bijlage7_Technische documentati...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

AWV-VW-2025-8_rechtzettingsbericht1.pdfPDF
AWV-VW-2025-8_rechtzettingsbericht1.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

MOW_e-procurement_instructies_ingeven-offerteprijzen.pdfPDF
MOW_e-procurement_instructies_ingeven-offerte...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline